INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GALAŢI | |||
REZULTATELE LA OLIMPIADA DE RELIGIE - CULTUL ORTODOX | |||
ETAPA JUDEŢEANĂ GALATI - martie 2010 | |||
CLASA a- X -a | |||
Nr. Crt. |
Nume si prenume elev | Unitatea scolara | Nota finala |
1 | Bulai Lavinia | Colegiul National Vasile Alecsandri | 10 |
2 | Matei Mihail | C.N. ,,Calistrat Hogaş” Tecuci | 9.90 |
3 | Melinte Mirela | C.N. ,,Calistrat Hogaş” Tecuci | 9.80 |
4 | Cobzaru Bianca Iulia | Colegiul National Vasile Alecsandri | 9.50 |
5 | Dragomir Radu Ioan | Colegiul National Vasile Alecsandri | 9.50 |
6 | Varlezeanu Elena | Colegiul National Vasile Alecsandri | 9.30 |
7 | Popa Elisabeta | Colegiul National Alexandru Ioan Cuza | 9.20 |
8 | Vitel Mihaela | Liceul Teoretic Dunarea | 9.20 |
9 | Almasanu Ana Maria | Colegiul National Alexandru Ioan Cuza | 9.10 |
10 | Caliman Simona Tatiana | Colegiul Ecolnomic ''V.Madgearu'' | 9.00 |
11 | Cretu Alexandra | Colegiul National ''Mihail Kogalniceanu'' | 9.00 |
12 | Marin Marinela | Colegiul National ''Mihail Kogalniceanu'' | 9.00 |
13 | Papazu Diana | Colegiul National Vasile Alecsandri | 9.00 |
14 | Stoian Marcela | Ovid Caledoniu Tecuci | 9.00 |
15 | Neagu Violeta | Gr.Sc Pechea | 8.80 |
16 | Popescu Catalina | Lic. Tg. Bujor | 8.80 |
17 | Gherman Oana Cristina | Colegiul National Vasile Alecsandri | 8.65 |
18 | Lazar Maria Diana | Colegiul National Alexandru Ioan Cuza | 8.65 |
19 | Spataru Mirela | Liceul Teoretic Dunarea | 8.60 |
20 | Tudorie N. David-Daniel | Colegiul Tehnic ''Traian Vuia'' | 8.50 |
21 | Simpetru Diana | Colegiul National Alexandru Ioan Cuza | 8.45 |
22 | Marcu Sorina | Liceul Teoretic Dunarea | 8.30 |
23 | Chiper Adrian | Colegiul National Vasile Alecsandri | 8.20 |
24 | Costache Andra | Lic. Tg. Bujor | 8.20 |
25 | Olaret Elena | Colegiul National Vasile Alecsandri | 8.20 |
26 | Musca Cristina | Colegiul National Vasile Alecsandri | 8.15 |
27 | Mangalea Mariana | Colegiul National Vasile Alecsandri | 8.00 |
28 | Zoiteanu Alexandra | Colegiul National Vasile Alecsandri | 8.00 |
29 | Sobaru Maria | Colegiul National ''Mihail Kogalniceanu'' | 7.95 |
30 | Asandului Silviu Nicu | Colegiul National Vasile Alecsandri | 7.80 |
31 | Burada Bogdan | Liceul Emil Racovita | 7.80 |
32 | Chivu Ana Maria | Colegiul Ecolnomic ''V.Madgearu'' | 7.80 |
33 | Andrei Daniela | Colegiul National ''Mihail Kogalniceanu'' | 7.80 |
34 | Rusin Mihaela Cristina | Colegiul National Vasile Alecsandri | 7.70 |
35 | Jipa Cristina | Colegiul National Vasile Alecsandri | 7.65 |
36 | Dandes Georgiana | Colegiul National Alexandru Ioan Cuza | 7.60 |
37 | Monacu Laura Mihaela | Colegiul National Alexandru Ioan Cuza | 7.40 |
38 | Donea Elena | Colegiul National ''Mihail Kogalniceanu'' | 7.20 |
39 | Burlacu Simona | Colegiul National Vasile Alecsandri | 7.10 |
40 | Cheptini Alexandru | Grup Industrial Lc.Marina | 6.80 |
41 | Iosif Petru | Grup Şcolar Industrial ,Tecuci | 6.40 |
42 | Mihai Ana Maria | Colegiul Ecolnomic ''V.Madgearu'' | 6.00 |