INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GALAŢI | |||
REZULTATELE LA OLIMPIADA DE RELIGIE - CULTUL ORTODOX | |||
ETAPA JUDEŢEANĂ GALATI - martie 2010 | |||
CLASA a- VIII -a | |||
Nr. Crt. |
Nume si prenume elev | Unitatea scolara | Nota finala |
1 | Strat Livia | Scoala nr.5 | 9.75 |
2 | Erghelan Lavinia | Scoala nr.12 | 9.60 |
3 | Tugui Stefania | Colegiul National Vasile Alecsandri | 9.35 |
4 | Dogaru Simona Andra | Scoala nr.33 | 9.30 |
5 | Spinu Steliana Ancuta | Scoala nr.26 | 9.20 |
6 | Caraghiulea Maria | Sc. Tg. Bujor | 9.15 |
7 | Alexandru Cosmin | Scoala nr.13 | 9.10 |
8 | Andrei Carol Stefan | Colegiul National Costache Negri | 9.10 |
9 | Cara Georgiana | Sc. Tg. Bujor | 9.05 |
10 | Codreanu Narcisa | Scoala nr.17 | 9.00 |
11 | Aioanei Bianca | Scoala nr.11 | 8.90 |
12 | Dumea Vasile | Scoala nr.10 | 8.80 |
13 | Leca Mădălina | Şcoala Nr. 2 Corod | 8.80 |
14 | Dontu Roxana | Sc. Tg. Bujor | 8.70 |
15 | Munteanu Ioana | Scoala nr.17 | 8.60 |
16 | Carp Andreea | Scoala nr.29 | 8.45 |
17 | Nechita Diana | Scoala nr.7 | 8.45 |
18 | Matei Mihaela | Scoala nr.12 | 8.40 |
19 | Mandea Alexandra | Ovid Caledoniu Tecuci | 8.25 |
20 | Balmus Renato | Scoala nr.13 | 8.20 |
21 | Bartt Catalina | Scoala nr.12 | 8.20 |
22 | Bejan Valentina | Sc. Varlezi | 8.20 |
23 | Cocei Sorina | Sc Hanu Conachi | 8.20 |
24 | Iftode Alina | Sc. 2 Chiraftei | 8.15 |
25 | Necula Andreea Georgiana | Scoala nr.33 | 8.15 |
26 | Tocu Cristina | Scoala nr.13 | 8.00 |
27 | Damian Lorena | Colegiul National Costache Negri | 7.90 |
28 | Ilie Ramona | Gr.Sc Pechea | 7.90 |
29 | Palade Viorica | Sc.Tg. Bujor | 7.90 |
30 | Bursucanu Cornelia | Scoala nr.13 | 7.85 |
31 | Berlea Simona | Sc. 2 Fartanesti | 7.80 |
32 | Croitoru Liliana | Sc. Viile | 7.70 |
33 | Corciovei Andreea | Scoala nr.3 | 7.60 |
34 | Mocanelu Bogdan | Scoala nr.5 | 7.60 |
35 | Caraus Sorina | Scoala Sivita | 7.50 |
36 | Ilie Oana Daniela | Scoala nr.34 | 7.50 |
37 | Noaptes Silvia | Sc. Cavadinesti | 7.50 |
38 | Radu Alice | Scoala Costache Negri | 7.50 |
39 | Iessenski-Andrei | Scoala nr.13 | 7.45 |
40 | Tutu Alina | Scoala nr.10 | 7.45 |
41 | Aurica Ana Maria | Scoala nr.10 | 7.40 |
42 | Fatu Viorel | Scola Gimnaziala Sivita | 7.40 |
43 | Huzum Anca Geanina | Scoala nr.34 | 7.35 |
44 | Cărăuş Iuliana | Şcoala Nr. 2 Corod | 7.25 |
45 | Ifrim Nicoleta | Gr.Sc Pechea | 7.25 |
46 | Luchian Bogdan | Scoala nr.5 | 7.25 |
47 | Paduraru Alexandra | Nr. 2 Barcea | 7.25 |
48 | Danaila Alexandru | Sc. Suhurlui | 7.10 |
49 | Lupica Marinela | Sam Grivita | 7.10 |
50 | Marola Claudiu | Sc. Tg. Bujor | 7.10 |
51 | Panait Marilena | Scoala Gimnaziala Nr. 2 « Stefan Cel Mare« Piscu | 7.10 |
52 | Salcianu Gabriela | Gr.Sc. Pechea | 7.10 |
53 | Cotlogut Ionela | Scola Gimnaziala Sivita | 7.05 |
54 | Iancu Mihaela | Scoala Nr. 1 Independenta | 7.05 |
55 | Igescu Lorrena | Scoala Sivita | 7.05 |
56 | Mihalache Maria | Sc Nr. 7 | 7.05 |
57 | Popa Ionela | Sc. Foltesti | 7.05 |
58 | Stroiu Andrei | Scoala Nr. 1 Independenta | 7.05 |
59 | Tanjala Paula | Sam Grivita | 7.05 |
60 | Tetic Georgiana | Lic. Tg. Bujor | 7.05 |
61 | Tufaru Alexandra | Colegiul National Costache Negri | 7.05 |
62 | Zainea Valentin | Sc Hanu Conachi | 7.05 |
63 | Marin Elena | Şcoala Nr.10 ,,D. Sturdza” Tecuci | 7.00 |
64 | Varlan Gabriela | Sc. Beresti | 7.00 |
65 | Vinca Andreea | Sc.Nr.6 Tecuci | 7.00 |
66 | Vlase Aurica | Sc..Cuza-Voda | 7.00 |
67 | Barladeanu Silvia | Gr.Sc Pechea | 6.90 |
68 | Dodu Oana | Scoala Costache Negri | 6.80 |
69 | Matei Ionela | Scoala nr.11 | 6.80 |
70 | Gurau Marian | Scoala Gimnaziala Nr. 1 Piscu | 6.75 |
71 | Rapeanu Simona | Scoala nr.3 | 6.70 |
72 | Nastasache Sorin | Sc. Balasesti | 6.65 |
73 | Anton Georgiana | Scoala Gimnaziala Nr. 2 « Stefan Cel Mare« Piscu | 6.60 |
74 | Ciubotaru Robin | Sc. Frumusita | 6.55 |
75 | Pohontu Nicoleta | Sc.Fartanesti | 6.55 |
76 | Covătaru Ioana | Şcoala Drăgăneşti | 6.50 |
77 | Cucu Mirela | Sc. Mastacani | 6.50 |
78 | Dumitran Loredana | Sc. Cavadinesti | 6.50 |
79 | Ilie C. Cristina Iuliana | H.P.BENGESCU Ivesti | 6.50 |
80 | Rimniceanu Anca | Scoala nr.11 | 6.45 |
81 | Dragomir Alina | Grup Scolar Pechea | 6.40 |
82 | Salin Daniel | Scoala nr.18 | 6.40 |
83 | Porumb Mihai Ovidiu | Scoala nr.16 | 6.30 |
84 | Stoica Marcela | Scoala Costache Negri | 6.25 |
85 | Iacomi Marius | Şcoala Nr.10 ,,D. Sturdza” Tecuci | 6.20 |
86 | Iordan Valentin | Sc. Viile | 6.20 |
87 | Munteanu Vlad | Şcoala Nr.10 ,,D. Sturdza” Tecuci | 6.20 |
88 | Oprea Ionela | Gr.Sc Pechea | 6.20 |
89 | Bucur Maria | Sc..Cuza-Voda | 6.10 |
90 | Mistreţ Luminiţa | Şcoala Drăgăneşti | 6.10 |
91 | Moisi Adriana | Nr. 2 Barcea | 6.10 |
92 | Nedelcu Eduard | Scoala nr.10 | 6.10 |
93 | Olteanu Iuliana | Sc.Nr.6 Tecuci | 6.10 |
94 | Oprea Andreea | Scola Gimnaziala Sivita | 6.10 |
95 | Pleşcan George | Şcoala Nr.10 ,,D. Sturdza” Tecuci | 6.10 |
96 | Sandu Catalin | Scoala nr.10 | 6.10 |
97 | Badea George | Scoala nr.10 | 6.00 |
98 | Brat Diana Georgiana | Scoala nr.42 | 6.00 |
99 | Patriche Irina | Sc. Varlezi | 6.00 |
100 | Datcu Mădălina | Şcoala Nr.10 ,,D. Sturdza” Tecuci | 5.55 |
101 | Sorcaru Florin | Sc Nr. 2 Independenta | 5.50 |
102 | Antohie Andrei | Sc. Vladesti | A |
103 | Dajboc Madalina | Sc. Suhurlui | A |
104 | Damaceanu Lavinia | Sc Hanu Conachi | A |
105 | Enache Andreea | Scoala nr.10 | A |
106 | Gavrila Dorinela | Scoala Gimnaziala Nr. 1 Piscu | A |
107 | Gheorghe Alexandra | Sc Nr 2 Independenta | A |
108 | Ghimpu Mihaela | Sc. Beresti | A |
109 | Izvoranu Catalin | Sc. Foltesti | A |
110 | Porumb Marian Cezar | Scoala nr.16 | A |
111 | Salceanu Mirela | Gr.Sc. Pechea | A |
112 | Vranceanu George | Sc. 2chiraftei | A |
113 | Zahariia Aniela | Şcoala Drăgăneşti | A |