MINISTERUL EDUCAŢIEI NAŢIONALE |
INSPECTORATUL
SCOLAR JUDETEAN GALATI |
|
|
|
|
|
OLIMPIADA DE CHIMIE - ETAPA JUDEŢEANĂ
04.03.2017 |
|
|
OLIMPIADA DE CHIMIE
- ETAPA JUDEŢEANĂ 16.02.2019 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr.crt. |
Numele și
prenumele elevului |
Unitatea de
învățământ |
Clasa |
Profesor
coordonator |
Punctaj subiect I |
Punctaj subiect
II |
Punctaj subiect
III |
Punctaj subiect
IV |
Punctaj total |
Observații |
1 |
Iamandei
L.E. Cristina Andreea |
Școala
Gimnazială Nr. 28 |
a
VIII-a |
Corneci
Iulian |
19 |
16 |
21 |
6 |
62 |
calificat
la etapa națională |
2 |
Buzea
D. Serena Maria |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
VIII-a |
Mînză Lidia |
23 |
10 |
4 |
20 |
57 |
calificat
la etapa națională |
3 |
Antohi
L. Andreea Laura |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
VIII-a |
Mînză Lidia |
14 |
13 |
6 |
18 |
51 |
|
4 |
State
V. Andrei Iulian |
Școala
Gimnazială Nr. 28 |
a
VIII-a |
Corneci
Iulian |
12 |
15 |
15 |
0 |
42 |
|
5 |
Vulpe
E. Raisa Georgiana |
Colegiul
Naţional „Costache Negri” |
a
VIII-a |
Gălăţanu
Iuliana |
7 |
6 |
0 |
24 |
37 |
|
6 |
Ghimpu
R.C. Daria |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
VIII-a |
Mînză Lidia |
16 |
10 |
9 |
0 |
35 |
|
7 |
Stoicescu
I.C. Iulia Ioana |
Colegiul
Naţional „Costache Negri” |
a
VIII-a |
Gălăţanu
Iuliana |
7 |
6 |
2 |
2 |
17 |
|
8 |
Băltăgaru
C.C. Mario-Cosmin |
Școala
Gimnazială "M. Viteazul" |
a
VIII-a |
Gagu
Virginel |
5 |
1 |
0 |
0 |
6 |
|
9 |
Vârgolici C.
Bianca Andreea |
Liceul Teoretic
"Mircea Eliade" |
a VIII-a |
Caşu Nicoleta |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
1 |
Radu
N. Vlad-Ştefănuţ |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
IX-a |
Șerban
Ruxanda |
24 |
13 |
16 |
8.25 |
61.25 |
calificat
la etapa națională |
2 |
Negrău
M. Bianca-Maria |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
IX-a |
Trifan
Iuliana |
16 |
13.5 |
16.5 |
6 |
52 |
calificat
la etapa națională |
3 |
Vintilă
T. Alessia Ioana |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
IX-a |
Mînză Lidia |
14 |
8 |
8 |
4 |
34 |
|
4 |
Răileanu
N. Ioana Daniela |
Colegiul
Naţional „Al. I. Cuza” |
a
IX-a |
Dumitraşcu
Pamfilia |
9.5 |
3 |
12 |
2.75 |
27.25 |
|
5 |
Bălan
F. Dumitru Ștefan |
Liceul
Teoretic "Emil
Racoviță" |
a
IX-a |
Cozmaciuc
Aurica |
6 |
5 |
8 |
6 |
25 |
|
6 |
Vizitiu
V.E. Mădălin Andrei |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
IX-a |
Mînză Lidia |
14 |
6.5 |
2 |
2 |
24.5 |
|
7 |
Antonescu
I. Albert |
Colegiul
Naţional "Spiru Haret" |
a
IX-a |
Gheorghe
Mona Oana |
6 |
7 |
9 |
2 |
24 |
|
8 |
Lungu
B. Cǎtǎlin Constantin |
Colegiul
Naţional “Mihail Kogălniceanu” |
a
IX-a |
Ganea
Mariana |
16 |
3 |
4 |
1 |
24 |
|
9 |
Nechita
L. Isabella Ariana |
Colegiul
Naţional „Al. I. Cuza” |
a
IX-a |
Dumitraşcu
Pamfilia |
11 |
6 |
3.5 |
1 |
21.5 |
|
10 |
Burghelea
C. Ştefan |
Colegiul
Naţional “Mihail Kogălniceanu” |
a
IX-a |
Ganea
Mariana |
12 |
4 |
4 |
1 |
21 |
|
11 |
Nicodim
V. Marian |
Colegiul
Naţional “Mihail Kogălniceanu” |
a
IX-a |
Ganea
Mariana |
10 |
2.5 |
2.75 |
1 |
16.25 |
|
12 |
Anghel
C Mǎdǎlina |
Colegiul
Naţional “Mihail Kogălniceanu” |
a
IX-a |
Ganea
Mariana |
7.25 |
3 |
1.75 |
1 |
13 |
|
13 |
Picu
F. Cristina-Andreea |
Liceul
Teoretic "Mircea Eliade" |
a
IX-a |
Amariei
Iulia |
7 |
2 |
0 |
0 |
9 |
|
14 |
Azamfirei
C. Andrei |
Colegiul
Naţional “Mihail Kogălniceanu” |
a
IX-a |
Ganea
Mariana |
5 |
2 |
0 |
1 |
8 |
|
15 |
Ciobanu
s. Dan-Cezar |
Liceul
Teoretic "Mircea Eliade" |
a
IX-a |
Amariei
Iulia |
6 |
0 |
1 |
0 |
7 |
|
16 |
Stoinoiu
N. I. Alexandru Cristian |
Colegiul
Naţional “Mihail Kogălniceanu” |
a
IX-a |
Ganea
Mariana |
5 |
1 |
0 |
0 |
6 |
|
1 |
Țimpău
C. Carmen Mihaela |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
X-a |
Mînză
Lidia |
19 |
24 |
17 |
15 |
75 |
calificat
la etapa națională |
2 |
Bejan
F.A. Alexandra |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
X-a |
Mînză
Lidia |
17.5 |
25 |
16 |
9.5 |
68 |
calificat
la etapa națională |
3 |
Mihai
S. Dragoş Alin |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
X-a |
Mînză
Lidia |
17.5 |
22 |
5 |
0 |
44.5 |
|
4 |
Păiș
M. Andreea |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
X-a |
Șerban
Ruxanda |
16.5 |
10.5 |
6 |
8 |
41 |
|
5 |
Hahuie
V. Mihai |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
X-a |
Trifan
Iuliana |
8.5 |
1 |
3 |
0 |
12.5 |
|
6 |
Potârniche
G. Bogdan-Silviu |
Liceul
Teoretic "Mircea Eliade" |
a
X-a |
Amariei
Iulia |
4 |
2.5 |
5 |
0 |
11.5 |
|
7 |
Grigoraș
I. Tudor |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
X-a |
Mînză
Lidia |
4.5 |
3 |
3 |
0 |
10.5 |
|
8 |
Soare
D. Ionuţ |
Colegiul
Naţional “Mihail Kogălniceanu” |
a
X-a |
Ganea
Mariana |
4.5 |
2.5 |
1 |
1 |
9 |
|
9 |
Ţilicǎ
T. Mǎdǎlina Daniela |
Colegiul
Naţional “Mihail Kogălniceanu” |
a
X-a |
Ganea
Mariana |
4.5 |
1.5 |
3 |
0 |
9 |
|
10 |
Bucur
G. Maria |
Colegiul
Naţional “Mihail Kogălniceanu” |
a
X-a |
Ganea
Mariana |
2.5 |
2 |
4 |
0 |
8.5 |
|
11 |
Frănguță
F.M. Cătălina Andreea |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
X-a |
Trifan
Iuliana |
4 |
0 |
2 |
0 |
6 |
|
12 |
Cotîrleţ
S. Aura-Cătălina |
Liceul
Teoretic "Mircea Eliade" |
a
X-a |
Amariei
Iulia |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
|
1 |
Gîscă
C. Răzvan Andrei |
Colegiul
Național „Vasile Alecsandri” |
a
XI-a |
Trifan
Iuliana |
18 |
10 |
11 |
13 |
52 |
calificat
la etapa națională |
2 |
Ivaşcu
I. Daiana Elena |
Colegiul
Naţional „Costache Negri” |
a
XI-a |
Gălăţanu
Iuliana |
4 |
1 |
1 |
3 |
9 |
|
1 |
Neagu
N. Andrei Traian |
Liceul
Teoretic "Emil
Racoviță" |
a
XII-a |
Cozmaciuc
Aurica |
12 |
13 |
9 |
17 |
51 |
calificat
la etapa națională |
10 |
Grecu
C. Theodora |
Colegiul
Naţional „Al. I. Cuza” |
a
VIII-a |
Bradea
Mihaela |
|
|
|
|
Absent |
|
11 |
Oprişan
C. Sabina Gabriela |
Colegiul
Naţional „Al. I. Cuza” |
a
VIII-a |
Bradea
Mihaela |
|
|
|
|
Absent |
|
17 |
Haidac
I. Andreea-Luiza |
Liceul
Teoretic "Mircea Eliade" |
a
IX-a |
Amariei
Iulia |
|
|
|
|
Absent |
|
18 |
Ilie
N. Codrin Ionuț |
Colegiul
Naţional „Costache Negri” |
a
IX-a |
Ungureanu
Aura |
|
|
|
|
Absent |
|
13 |
Petria
V.V. Denisa |
Liceul
Teoretic "Emil
Racoviță" |
a
X-a |
Moraru
Mariana |
|
|
|
|
Absent |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|