|
|
|
|
|
|
|
|
|
OLIMPIADA
DE LIMBĂ, COMUNICARE ȘI LITERATURĂ ROMÂNĂ - ETAPA PE
LOCALITATE |
REZULTATE - CLASA A X-A |
|
|
|
Nr. crt |
Numele și prenumele elevului |
Clasa |
Unitatea de proveniență |
Profesor coordonator |
Punctaj |
punctaj contestaţii |
punctaj final |
observaţii |
1 |
Cristea Alina |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Nistor Daniela |
126.5 |
|
126.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
2 |
Bugeac Ioana Simona |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Lazanu Mariana |
125 |
|
125 |
calificat la etapa
judeţeană |
3 |
Melinte Bianca |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Popa Catalina |
125 |
|
125 |
calificat la etapa
judeţeană |
4 |
Hagiu I Maria |
X |
Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” |
Țigănuș Veronica |
122.5 |
|
122.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
5 |
Anghel Andreea |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Popa Catalina |
122 |
|
122 |
calificat la etapa
judeţeană |
6 |
Sandu Ana Maria |
X |
Colegiul Național „C. Negri” |
Lungeanu Violeta |
122 |
|
122 |
calificat la etapa
judeţeană |
7 |
Munteanu Liliana |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Popa Catalina |
118 |
|
118 |
calificat la etapa
judeţeană |
8 |
Sava Nichita |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Popa Catalina |
116 |
|
116 |
calificat la etapa
judeţeană |
9 |
Paraschiv I.Elena Daniela |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Goldu Corneliu |
110 |
|
110 |
calificat la etapa
judeţeană |
10 |
Necula Ecaterina |
X |
Colegiul Național „C. Negri” |
|
108 |
|
108 |
calificat la etapa
judeţeană |
11 |
Constantin Adina |
X |
Colegiul Național „C. Negri” |
Lungeanu Violeta |
107.5 |
|
107.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
12 |
Deaconescu Daniel |
X |
Colegiul Național „C. Negri” |
Ciobanu Cristina |
100 |
|
100 |
calificat la etapa
judeţeană |
13 |
Monea Simona |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Nistor Daniela |
100 |
|
100 |
calificat la etapa
judeţeană |
14 |
Munteanu Serena |
X |
Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” |
Postelnicu Adriana |
100 |
|
100 |
calificat la etapa
judeţeană |
15 |
Badic S. Cristina |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Goldu Corneliu |
90 |
|
90 |
|
16 |
Leucă Ioan Daniel |
X |
Liceul Teoretic „Mircea Eliade” |
Tiron Ana-Maria |
90 |
|
90 |
|
17 |
Suverjanu Cristina |
X |
Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” |
Postelnicu Adriana |
89 |
87 |
89 |
|
18 |
Giușcă Nicoleta |
X |
Liceul Teoretic „Sf. Maria” |
Elisei A. |
90 |
80 |
80 |
|
19 |
Voicu Adelina |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
|
81.5 |
85 |
81,5 |
|
20 |
Neculachi Alina |
X |
Colegiul Național „A.I.Cuza” |
Marcu Ovidiu |
75 |
|
75 |
|
21 |
Sîrghe Andrei NIcu |
X |
Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” |
Crăciun vasilica |
75 |
|
75 |
|
22 |
Lupu Robert |
X |
Liceul Teoretic „Sf. Maria” |
Preda G. |
67.5 |
|
67.5 |
|
23 |
Trandafir Ana-Maria |
X |
Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” |
Corcăcel Elena |
50 |
|
50 |
|
24 |
Oachim Camelia-Cristina |
X |
Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” |
Ţîru Adrian |
45 |
|
45 |
|
25 |
Zaharia Cornelia |
X |
Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” |
Ţîru Adrian |
42.5 |
|
42.5 |
|
26 |
Negraia Iulian |
X |
Liceul Teoretic „Sf. Maria” |
Preda G. |
30 |
|
30 |
|
27 |
Constantinescu Diana Elena |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Lazanu Mariana |
absent |
|
absent |
|
28 |
Hahui Roxana Mădălina |
X |
Liceul Teoretic „Mircea Eliade” |
Cucoaneş Alina |
absent |
|
absent |
|
29 |
Serban Ramona |
X |
Liceul Teoretic „Dunărea” |
Panait Elena |
absent |
|
absent |
|
30 |
Zonte Alina-Mihaela |
X |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Popa Cătălina |
absent |
|
absent |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|