|
|
|
|
|
|
|
|
|
OLIMPIADA
DE LIMBĂ, COMUNICARE ȘI LITERATURĂ ROMÂNĂ - ETAPA PE
LOCALITATE |
REZULTATE - CLASA A IX-A |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. crt |
Numele și prenumele
elevului |
Clasa |
Unitatea de
proveniență |
Profesor coordonator |
Punctaj |
punctaj contestaţii |
punctaj final |
observaţii |
1 |
Constantinescu V. Lavinia Miruna |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Anton Mariana |
126 |
|
126 |
calificat la etapa
judeţeană |
2 |
Coroiu I Ana Elena |
IX |
Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” |
Țigănuș Veronica |
121.5 |
|
121.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
3 |
Trandafir P. Mădălina |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Anton Mariana |
116.5 |
|
116.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
4 |
Zonte Alina |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
|
115.5 |
|
115.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
5 |
Călin Irina |
IX |
Colegiul Național „C. Negri” |
Cășuneanu Aura |
113 |
|
113 |
calificat la etapa
judeţeană |
6 |
Crăciun Elena |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Nistor Daniela |
113 |
|
113 |
calificat la etapa
judeţeană |
7 |
Angheluţă G. Giulia |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Popa Cătălina |
112.5 |
|
112.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
8 |
Ionescu L. Ana-Maria |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Simion Carmen |
112.5 |
|
112.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
9 |
Căpriță Nicușor-Cătălin |
IX |
Colegiul Național „A.I.Cuza” |
Crihană Luminița |
112 |
|
112 |
calificat la etapa
judeţeană |
10 |
Nicolae Anita Bianca |
IX |
Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” |
Postelnicu Adriana |
110.5 |
|
110.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
11 |
Bucur Andreea-Laura |
IX |
Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” |
Popa Mihaela |
109.5 |
|
109.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
12 |
Harabagiu D. Ana-Maria |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Simion Carmen |
109.5 |
|
109.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
13 |
Enache S. Ana-Irina |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Simion Carmen |
109 |
|
109 |
calificat la etapa
judeţeană |
14 |
Horovei Andreea Georgiana |
IX |
Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” |
Radu Geanina Cătălina |
108 |
|
108 |
calificat la etapa
judeţeană |
15 |
Munteanu Elena |
IX |
Colegiul Național „C. Negri” |
Cășuneanu Aura |
106 |
|
106 |
calificat la etapa
judeţeană |
16 |
Jipa Vlad |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Anton Mariana |
105 |
|
105 |
calificat la etapa
judeţeană |
17 |
Gavrilă Oana |
IX |
Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” |
Popa Mihaela |
104.5 |
|
104.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
18 |
Eni Alexandra |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Anton Mariana |
102.5 |
|
102.5 |
calificat la etapa
judeţeană |
19 |
Hotnog Andreea |
IX |
Colegiul Național „C. Negri” |
Cășuneanu Aura |
101 |
|
101 |
calificat la etapa
judeţeană |
20 |
Guiţă F.D. Bianca-Oana |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Popa Cătălina |
94 |
|
94 |
|
21 |
Ali Mariana |
IX |
Liceul Teoretic „Mircea Eliade” |
Grecu Dorina |
91 |
|
91 |
|
22 |
Fluture Marlena |
IX |
Liceul Teoretic „Mircea Eliade” |
Cucoaneş Alina |
91 |
|
91 |
|
23 |
State Ina Camelia |
IX |
Liceul Teoretic „Sf. Maria” |
Ghinea M. |
90 |
|
90 |
|
24 |
Roșu Mihai-Cătălin |
IX |
Colegiul Național „A.I.Cuza” |
Crihană Luminița |
80 |
|
80 |
|
25 |
Găitan Lavinia-Tabita |
IX |
Liceul Teoretic „Emil Racoviţă” |
Popa Mihaela |
78 |
|
78 |
|
26 |
Leonte Oana |
IX |
Colegiul Național „A.I.Cuza” |
Bobaru Virginia |
77.5 |
|
77.5 |
|
27 |
Ambrose Cosmina |
IX |
Liceul Teoretic „Dunărea” |
Panait Elena |
absent |
|
absent |
|
28 |
Ciontu Cătălina Cristina |
IX |
Liceul Teoretic „Mircea Eliade” |
Fuică Adina |
absent |
|
absent |
|
29 |
Necula Ecaterina |
IX |
Colegiul Național „C. Negri” |
Leonte Vasile |
absent |
|
absent |
|
30 |
Tamaş E. Xenia |
IX |
Colegiul
Naţional „Vasile Alecsandri” |
Popa Cătălina |
absent |
|
absent |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COMISIA JUDEȚEANĂ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|