|
|
|
|
|
|
REZULTATE ETAPA
JUDEŢEANĂ |
|
OLIMPIADA PENTRU
DISCIPLINE DIN ARIA CURRICULARĂ TEHNOLOGII |
|
|
|
|
Nr.
crt. |
Numele şi prenumele elevului |
Clasa |
Domeniu |
Unitatea şcolară de
provenienţă |
Notă finală Proba scrisă |
|
ANGHEL
GEORGIANA |
XI |
Turism
şi alimentaţie publică |
Colegiul
de Industrie Alimentară ”Elena Doamna” Galați |
8.20 |
|
ANGHEL N. IONUȚ |
XI |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Liceul
Tehnologic Transporturi Căi Ferate Galați |
5.15 |
|
BĂDĂRĂU
VICTORIȚA |
XII |
Turism
şi alimentaţie publică |
Colegiul
Tehnic de Alimentație Publică și Turism ”Dumitru Moțoc”
Galați |
6.00 |
|
OBREJA
C-TIN DĂNUŢ |
XI |
Mecanică |
Colegiul
Tehnic “Radu Negru” Galați |
5.30 |
|
CĂRĂUȘ
P. VALENTIN |
XII |
Mecanică |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
4.40 |
|
CHELBAN
D. GEORGE |
XII |
Mecanică |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
5.60 |
|
CHICOŞ
CAMELIA ALEXANDRA |
XI |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul
Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
8.60 |
|
CHIRIAC
C. NICOLAE COSMIN |
XI |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
5.05 |
|
CIOBANU
MARIUS |
XI |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Colegiul
Tehnic “Paul Dimo” Galați |
5.60 |
|
CIORÎŢĂ
SOFIA |
XII |
Economic |
C.N.A.E.
TECUCI |
8.90 |
|
CIUCĂ
ANA MARIA |
XII |
Turism
şi alimentaţie publică |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
8.20 |
|
COMAN
GH. DENNIS GEANI |
XI |
Mecanică |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
5.90 |
|
COMANICI
DOINA |
XI |
Economic |
Liceul
Tehnologic de Marină Galați |
5.00 |
|
CONDRUZ
F. ANDREI MIHAI |
XII |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
2.18 |
|
MOŞU
IONUŢ |
XI |
Mecanică |
Colegiul
Tehnic “Radu Negru” Galați |
5.85 |
|
CRIȘAN
G. ANDREEA |
XII |
Economic |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
7.80 |
|
CRISTEA
SEBASTIAN |
XI |
Mecanică |
Colegiul
Tehnic “Aurel Vlaicu” Galați |
ABSENT |
|
CRIUCOV IRINA |
XI |
Economic |
Liceul
Tehnologic de Marină Galați |
ABSENT |
|
DINU MARIAN |
XII |
Mecanică |
Colegiul
Tehnic “Aurel Vlaicu” Galați |
3.80 |
|
DOBREA
LIDIA |
XII |
Economic |
Liceul
Tehnologic de Marină Galați |
6.80 |
|
DONICI
G. ADRIAN |
XII |
Mecanică |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
4.10 |
|
DONICI GIONI |
XI |
Economic |
C.N.A.E.
TECUCI |
7.50 |
|
DONȚU
MĂDĂLINA |
XI |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul Tehnologic
”Eremia Grigorescu” Tg. Bujor |
3.10 |
|
DOROȘIN
V. MĂDĂLINA |
XI |
Turism
şi alimentaţie publică |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
8.30 |
|
DRĂGUȘANU
CRISTINA MIHAELA |
XI |
Turism
şi alimentaţie publică |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
9.25 |
|
GAIU
GABRIEL ŞTEFĂNUŢ |
XI |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Colegiul
Tehnic “Paul Dimo” Galați |
7.05 |
|
GALBINU
I.D. IONELA |
XII |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
8.30 |
|
GALERIU
A. FLORIN |
XI |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
6.25 |
|
GHEŢĂU
ANAMARIA REBECCA |
XII |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul
Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
5.00 |
|
GÎRBEA NICU |
XI |
Mecanică |
Colegiul
Tehnic “Aurel Vlaicu” Galați |
5.10 |
|
GOEA L. PETRU ALEXANDRU |
XII |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
2.78 |
|
GOGA LIVIU |
XI |
Mecanică |
Liceul Tehnologic de
Marină Galați |
3.90 |
|
GRECU
M. ALINA |
XI |
Economic |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
9.90 |
|
GRIGORE COSTICĂ |
XI |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Colegiul Tehnic ”Radu
Negru” Galați |
3.60 |
|
GROSU
ILIUȚA NICOLETA |
XI |
Turism
şi alimentaţie publică |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
6.50 |
|
GURGU
M. PETRICĂ |
XI |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
4.60 |
|
HONDAR
GH. ANDREI |
XI |
Mecanică |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
7.35 |
|
HUŞTIUC ANA |
XII |
Economic |
Liceul
Tehnologic de Marină Galați |
7.50 |
|
IANCU
A. CĂTĂLINA |
XI |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
8.80 |
|
IORGA
IULIA |
XII |
Turism
şi alimentaţie publică |
Colegiul
de Industrie Alimentară ”Elena Doamna” Galați |
5.40 |
|
IVAȘCU V. GIGI |
XI |
Mecanică |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
5.60 |
|
LUPU
A. MARIUS GABRIEL |
XI |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
5.60 |
|
MAGADAN
N.V. CRISTINA MIHAELA |
XI |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
9.75 |
|
MANOLACHE
D. ADELINA IONELA |
XI |
Economic |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
5.20 |
|
MOINEAGU
IONUT ANDREI |
XI |
Turism
şi alimentaţie publică |
Colegiul
de Industrie Alimentară ”Elena Doamna” Galați |
8.85 |
|
MOTOC OANA |
XII |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul Tehnologic
”Eremia Grigorescu” Tg. Bujor |
2.70 |
|
MUNTEANU
L. FELICIA NELA |
XI |
Turism
şi alimentaţie publică |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
8.45 |
|
NEAGU ANDREEA |
XI |
Turism
şi alimentaţie publică |
Colegiul
Tehnic de Alimentație Publică și Turism ”Dumitru Moțoc”
Galați |
9.65 |
|
NECHIFOR
D. SILVIU CODRUŢ |
XII |
Mecanică |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
8.20 |
|
NECULA I. DAVID |
XI |
Mecanică |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
5.30 |
|
NECULA
I. VIOLETA GINA |
XI |
Economic |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
4.80 |
|
NISTOR
IULIA |
XI |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul
Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
7.80 |
|
OLARU
M. MARIA MĂDĂLINA |
XI |
Economic |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
8.20 |
|
PANAIT
ŞT. SILVIU CĂTĂLIN |
XII |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
4.38 |
|
PAVEL
ALEXANDRU |
XII |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul
Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
8.00 |
|
PĂVĂLACHI
C. GHEORGHE |
XI |
Mecanică |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
3.80 |
|
POPA C.
CĂTĂLIN MARIUS |
XII |
Mecanică |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
6.00 |
|
POPA
M. MARIUS CLAUDIU |
XII |
Mecanică |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
4.40 |
|
RUSU
MĂDĂLINA |
XI |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul Tehnologic
”Eremia Grigorescu” Tg. Bujor |
2.50 |
|
SÂRBU MIHAELA |
XII |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul Tehnologic
”Eremia Grigorescu” Tg. Bujor |
3.80 |
|
SAVA G. FĂNICA |
XI |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul
Tehnologic “H. P. Bengescu”, Iveşti, Galaţi |
6.10 |
|
SCUTARU GEORGE |
XII |
Mecanică |
Colegiul
Tehnic “Aurel Vlaicu” Galați |
3.60 |
|
STANCIU
VASILICA |
XI |
Economic |
C.N.A.E.
TECUCI |
7.70 |
|
STĂNESCU C.
IONEL |
XI |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Liceul
Tehnologic Transporturi Căi Ferate Galați |
5.10 |
|
TOADER
F. CLAUDIU IONUŢ |
XI |
Mecanică |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
2.40 |
|
TOADER
G. TINCUȚA MĂDĂLINA |
XII |
Economic |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
9.80 |
|
TOFAN
V. NADIA |
XII |
Industrie
textilă şi pielărie |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
6.90 |
|
TOPOR SILVIU |
XI |
Electric,
electrotehnic, electromecanic |
Colegiul Tehnic ”Radu
Negru” Galați |
5.90 |
|
TRIF MIHAI |
XI |
Turism
şi alimentaţie publică |
Colegiul
Tehnic de Alimentație Publică și Turism ”Dumitru Moțoc”
Galați |
7.10 |
|
|
|
|
|
|