|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TABEL NOMINAL CU
ELEVII CALIFICAȚI LA ETAPA JUDEȚEANĂ A OLIMPIADEI PENTRU
DISCIPLINE DIN ARIA CURRICULARĂ ”TEHNOLOGII” |
|
22.02.2014 |
|
Nr. crt. |
Profil |
Domeniu |
Clasa |
Numele şi
prenumele elevului |
Şcoala de
provenienţă (denumire, localitate, judeţ) |
Cadre
didactice care au pregătit elevul |
|
0 |
-1 |
-2 |
-3 |
-4 |
-5 |
-6 |
|
1 |
Servicii |
Economic |
XI |
GRECU M. ALINA |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Tănase
Camelia |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Patriche
Corina |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Colan
Geanina |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Atodiresei
Sorin |
|
2 |
Servicii |
Economic |
XI |
OLARU M. MARIA MĂDĂLINA |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Lixandru
Cristina |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Manolache
Mihaela |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Irimia
Oana |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Cucu
Ionica |
|
3 |
Servicii |
Economic |
XII |
TOADER G. TINCUȚA MĂDĂLINA |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Chiru
Gabriela |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Colan
Geanina |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Patriche Corina |
|
|
4 |
Servicii |
Economic |
XII |
CRIȘAN G. ANDREEA |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Luchian
Adeline |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Colan
Geanina |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Patriche Corina |
|
5 |
Servicii |
Turism-alimentație publică |
XI |
GROSU ILIUȚA NICOLETA |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Mihai
Livia |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Felea
Camellia |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Manolache
Mihaela |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Turcescu
Aurelia |
|
6 |
Servicii |
Turism-alimentație publică |
XI |
DRĂGUȘANU CRISTINA MIHAELA |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Mihai
Livia |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Felea
Camellia |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Manolache
Mihaela |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Turcescu
Aurelia |
|
7 |
Servicii |
Turism-alimentație publică |
XII |
CIUCĂ ANA MARIA |
Colegiul
Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Muscă
Daniela |
|
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galați |
Albert
Măriuța |
|
8 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XII |
GOEA L.
PETRU ALEXANDRU |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Munteanu Alina |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Răileanu
Vasilica |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Arghire
Ilie |
|
9 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XII |
LUPU A. MARIUS GABRIEL |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Munteanu Alina |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Răileanu
Vasilica |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Arghire
Ilie |
|
10 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XI |
GALERIU A. FLORIN |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Munteanu
Alina |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Cristache
Alice |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Arghire
Ilie |
|
11 |
Tehnic |
Industrie
textilă şi pielărie |
XII |
GALBINU
I.D. IONELA |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Avram
Mihaela |
|
12 |
Tehnic |
Industrie
textilă şi pielărie |
XII |
TOFAN
V. NADIA |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Avram
Mihaela |
|
13 |
Tehnic |
Industrie textilă şi pielărie |
XI |
MAGADAN N.V. CRISTINA MIHAELA |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Capmare
Lavinia |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Avram
Mihaela |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Mardare
Liliana |
|
14 |
Tehnic |
Industrie textilă şi pielărie |
XI |
IANCU A. CĂTĂLINA |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Capmare
Lavinia |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Avram
Mihaela |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Mardare
Liliana |
|
15 |
Servicii |
Turism-alimentație publică |
XI |
MUNTEANU L. FELICIA NELA |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Mușat
Carla |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Nazare
Ofelia |
|
16 |
Servicii |
Turism-alimentație publică |
XI |
DOROȘIN V. MĂDĂLINA |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Mușat
Carla |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Nazare
Ofelia |
|
17 |
Tehnic |
Mecanică |
XI |
COMAN GH. DENNIS GEANI |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Trifan
Gina |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Mardare
Liliana |
|
18 |
Tehnic |
Mecanică |
XI |
HONDAR GH. ANDREI |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Trifan
Gina |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Mardare
Liliana |
|
19 |
Tehnic |
Mecanică |
XII |
DONICI G. ADRIAN |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Cristache
Alice |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Diaconu
Mioara |
|
20 |
Tehnic |
Mecanică |
XII |
POPA M. MARIUS CLAUDIU |
Liceul
Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Boiangiu Eugenia |
|
Liceul Tehnologic ”Elena Caragiani” Tecuci |
Mardare
Liliana |
|
21 |
Resurse
naturale şi protecţia mediului |
Protecţia
mediului |
XII |
GHINEA
MĂDĂLINA |
C.N.A.E.
TECUCI |
Bîrzu Cristina |
|
22 |
Resurse naturale şi protecţia mediului |
Agricultură |
XI |
EPURE GHERGHINA-GEANINA |
C.N.A.E.
TECUCI |
Gheorghe
Oana |
|
C.N.A.E. TECUCI |
Moraru
Cristina |
|
23 |
Resurse naturale şi protecţia mediului |
Agricultură |
XI |
NIŢĂ
LIGIA-REBECA |
C.N.A.E. TECUCI |
Gheorghe
Oana |
|
Moraru Cristina |
|
24 |
Servicii |
Economic |
XI |
DONICI GIONI |
C.N.A.E.
TECUCI |
Stanciu
Nicoleta |
|
C.N.A.E. TECUCI |
Apostu
Vasile |
|
C.N.A.E. TECUCI |
Andronache
Mihaela |
|
25 |
Servicii |
Economic |
XI |
STANCIU VASILICA |
C.N.A.E.
TECUCI |
Dascălu
Ionica |
|
C.N.A.E. TECUCI |
Apostu
Vasile |
|
26 |
Servicii |
Economic |
XII |
CIORÎŢĂ SOFIA |
C.N.A.E.
TECUCI |
Datcu Alina |
|
C.N.A.E. TECUCI |
Dascălu
Ionica |
|
C.N.A.E. TECUCI |
Apostu Vasile |
|
27 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XI |
GRIGORE COSTICĂ |
Colegiul
Tehnic ”Radu Negru” Galați |
Anastasiu
Nicoleta |
|
Lazăr Aurelia |
|
Manolache Irina |
|
28 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XI |
TOPOR SILVIU |
Colegiul
Tehnic ”Radu Negru” Galați |
Anastasiu
Nicoleta |
|
Lazăr Aurelia |
|
Manolache Irina |
|
29 |
Tehnic |
Mecanică |
XI |
PĂVĂLACHI C. GHEORGHE |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Burciu
Manuela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Mazilu
Lidia |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Blumer
Violeta |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iorgulis
Valeria |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Stan Carmen |
|
30 |
Tehnic |
Mecanică |
XI |
TOADER F. CLAUDIU IONUŢ |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Burciu
Manuela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iacob
Mihaela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iorgulis Valeria |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Blumer
Violeta |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Stan Carmen |
|
31 |
Tehnic |
Mecanică |
XII |
CHELBAN D. GEORGE |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Burciu
Manuela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iacob
Mihaela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Blumer Violeta |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iorgulis Valeria |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Stan
Carmen |
|
32 |
Tehnic |
Mecanică |
XII |
NECHIFOR D. SILVIU CODRUŢ |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Burciu
Manuela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iacob
Mihaela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Blumer Violeta |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iorgulis Valeria |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Stan Carmen |
|
33 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XI |
CHIRIAC C. NICOLAE COSMIN |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Mazilu
Lidia |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Burciu
Manuela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iacob
Mihaela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Balint
Lidiea |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Munteniţă
Cristian |
|
34 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XI |
GURGU M. PETRICĂ |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Mazilu
Lidia |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Burciu
Manuela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iacob
Mihaela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Balint
Lidiea |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Munteniţă
Cristian |
|
35 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XII |
CONDRUZ F. ANDREI MIHAI |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Burciu
Manuela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iacob
Mihaela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Balint
Lidiea |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Munteniţă
Cristian |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Stan
Carmen |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Vasilache
Corina |
|
36 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XII |
PANAIT ŞT. SILVIU CĂTĂLIN |
Colegiul
Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Burciu
Manuela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iacob
Mihaela |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Balint
Lidiea |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Munteniţă
Cristian |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Stan
Carmen |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Vasilache
Corina |
|
Colegiul Tehnic ”Traian Vuia” Galați |
Iorgulis
Valeria |
|
37 |
Tehnic |
Industrie textilă şi pielărie |
XI |
NISTOR IULIA |
Liceul
Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
Munteanu
Mihaela |
|
Liceul Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
Dumitru
Carmen |
|
Liceul Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
Ene
Monica |
|
38 |
Tehnic |
Industrie textilă şi pielărie |
XI |
CHICOŞ CAMELIA ALEXANDRA |
Liceul
Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
Munteanu
Mihaela |
|
Liceul Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
Dumitru
Carmen |
|
Liceul Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
Ene
Monica |
|
39 |
Tehnic |
Industrie
textilă şi pielărie |
XII |
PAVEL
ALEXANDRU |
Liceul
Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
Munteanu
Mihaela |
|
40 |
Tehnic |
Industrie
textilă şi pielărie |
XII |
GHEŢĂU
ANAMARIA REBECCA |
Liceul
Teoretic “Sfânta Maria” Galați |
Munteanu
Mihaela |
|
41 |
Servicii |
Turism şi alimentaţie |
XI |
TRIF MIHAI |
Colegiul Tehnic de Alimentație Publică
și Turism ”Dumitru Moțoc” Galați |
Pleşa
Emilia |
|
Constantin Maricica |
|
42 |
Servicii |
Turism şi alimentaţie |
XI |
NEAGU ANDREEA |
Colegiul Tehnic de Alimentație Publică
și Turism ”Dumitru Moțoc” Galați |
Popescu
Adela |
|
Ivaşc Marilena |
|
Lungu Ionica |
|
43 |
Servicii |
Turism şi alimentaţie |
XII |
BĂDĂRĂU VICTORIȚA |
Colegiul Tehnic de Alimentație Publică
și Turism ”Dumitru Moțoc” Galați |
Pleşa
Emilia |
|
Constantin Maricica |
|
44 |
Servicii |
Economic |
XI |
MANOLACHE
D. ADELINA IONELA |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
Gurău Mirela
Liliana |
|
45 |
Servicii |
Economic |
XI |
NECULA
I. VIOLETA GINA |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
Gurău Mirela
Liliana |
|
46 |
Tehnic |
Mecanică |
XI |
IVAȘCU V. GIGI |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
Artenie Viorica |
|
Francisco Doina |
|
47 |
Tehnic |
Mecanică |
XI |
NECULA I. DAVID |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
Artenie Viorica |
|
Francisco Doina |
|
48 |
Tehnic |
Mecanică |
XII |
CĂRĂUȘ P. VALENTIN |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
Artenie Viorica |
|
Francisco Doina |
|
49 |
Tehnic |
Mecanică |
XII |
POPA C. CĂTĂLIN MARIUS |
Liceul Tehnologic
”Costache Conachi” Pechea |
Artenie Viorica |
|
Francisco Doina |
|
50 |
Tehnic |
Industrie
textilă şi pielărie |
XI |
DONȚU
MĂDĂLINA |
Liceul Tehnologic
”Eremia Grigorescu” Tg. Bujor |
Berbeci Lucica |
|
51 |
Tehnic |
Industrie
textilă şi pielărie |
XI |
RUSU
MĂDĂLINA |
Liceul Tehnologic
”Eremia Grigorescu” Tg. Bujor |
Berbeci Lucica |
|
52 |
Tehnic |
Industrie
textilă şi pielărie |
XII |
MOTOC OANA |
Liceul Tehnologic
”Eremia Grigorescu” Tg. Bujor |
Berbeci Lucica |
|
53 |
Tehnic |
Industrie
textilă şi pielărie |
XII |
SÂRBU MIHAELA |
Liceul Tehnologic
”Eremia Grigorescu” Tg. Bujor |
Berbeci Lucica |
|
54 |
Resurse naturale şi protecţia mediului |
Industrie alimentară/ Tehnician analize
produse alimentare |
XI |
PÎNZARI MIHAELA |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Brânzari Ioana |
|
Grozavu Camelia |
|
Oprea Magdalena |
|
55 |
Resurse naturale şi protecţia mediului |
Industrie alimentară/ Tehnician analize
produse alimentare |
XI |
VLAD SILVIU |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Cristea
Ana Daniela |
|
Grozavu Camelia |
|
Oprea Magdalena |
|
56 |
Resurse naturale şi protecţia mediului |
Industrie alimentară/ Tehnician analize
produse alimentare |
XII |
POPA ANA GEORGIANA |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Brânzari
Ioana |
|
Cristea Ana Daniela |
|
Ion Dana Ioana |
|
57 |
Resurse naturale şi protecţia mediului |
Industrie alimentară/ Tehnician analize
produse alimentare |
XII |
MELEŞCANU ROZALIA ELENA |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Brânzari
Ioana |
|
Cristea Ana Daniela |
|
Ion Dana Ioana |
|
58 |
Resurse naturale şi protecţia mediului |
Industrie alimentară/ Tehnician în
industria alimentară |
XI |
CONSTANDACHE DANIELA |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Bujeniţă
Viviana |
|
Dorin Denisa |
|
Marinescu Gina |
|
59 |
Resurse naturale şi protecţia mediului |
Industrie alimentară/ Tehnician în
industria alimentară |
XI |
MÎŞLEA NICOLETA DANIELA |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Bujeniţă
Viviana |
|
Dorin Denisa |
|
Marinescu Gina |
|
60 |
Resurse naturale şi protecţia mediului |
Industrie alimentară/ Tehnician în
industria alimentară |
XII |
ALEXE ALEXANDRA |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Dănăilă
Mirela |
|
Dorin Denisa |
|
Ion Dana Ioana |
|
61 |
Resurse naturale şi protecţia mediului |
Industrie alimentară/ Tehnician în
industria alimentară |
XII |
VASILACHE DIANA IULIANA |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Dănăilă
Mirela |
|
Dorin Denisa |
|
Ion Dana Ioana |
|
62 |
Servicii |
Turism şi alimentaţie |
XI |
MOINEAGU IONUT ANDREI |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Năforniţă
Florina |
|
Pătraşcu Aura |
|
Pletea Maria |
|
63 |
Servicii |
Turism şi alimentaţie |
XI |
ANGHEL GEORGIANA |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Năforniţă
Florina |
|
Pătraşcu Aura |
|
Pletea Maria |
|
64 |
Servicii |
Turism şi alimentaţie |
XII |
IORGA IULIA |
Colegiul de Industrie Alimentară ”Elena
Doamna” Galați |
Gheorghiu
Mihaela |
|
Maimon Nicoleta |
|
65 |
Tehnic |
Electronică, automatizări,
telecomunicații |
XI |
ROMAN ADRIAN |
Colegiul Tehnic “Paul Dimo” Galați |
Suvac
Mihaela |
|
Ştefănescu Rodica Elena |
|
Puşcaşu Vincentziu |
|
66 |
Tehnic |
Electronică, automatizări,
telecomunicații |
XI |
BUŢURCĂ DĂNUŢ |
Colegiul Tehnic “Paul Dimo” Galați |
Suvac
Mihaela |
|
Ştefănescu Rodica Elena |
|
Puşcaşu Vincentziu |
|
67 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XI |
GAIU ŞTEFĂNUŢ |
Colegiul Tehnic “Paul Dimo” Galați |
Ivan
Nicoleta |
|
Niţă Mirela Carmen |
|
|
|
Olti Marinela |
|
Puşcaşu Vincentziu |
|
|
|
68 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XI |
CIOBANU MARIUS |
Colegiul Tehnic “Paul Dimo” Galați |
Ivan
Nicoleta |
|
Niţă Mirela Carmen |
|
Olti Marinela |
|
Puşcaşu Vincentziu |
|
69 |
Tehnic |
Mecanică |
XI |
GÎRBEA NICU |
Colegiul Tehnic “Aurel Vlaicu” Galați |
Strat
Mariana |
|
Guguilă Claudia |
|
Visan Mirela |
|
70 |
Tehnic |
Mecanică |
XI |
CRISTEA SEBASTIAN |
Colegiul Tehnic “Aurel Vlaicu” Galați |
Lungu
Viorica |
|
Felea Aneta |
|
Mihailescu Aurelia |
|
71 |
Tehnic |
Mecanică |
XII |
DINU MARIAN |
Colegiul Tehnic “Aurel Vlaicu” Galați |
Lungu Viorica |
|
Felea Aneta |
|
Mihailescu Aurelia |
|
72 |
Tehnic |
Mecanică |
XII |
SCUTARU IONUŢ |
Colegiul Tehnic “Aurel Vlaicu” Galați |
Lungu Viorica |
|
Felea Aneta |
|
Mihailescu Aurelia |
|
73 |
Tehnic |
Mecanică |
XI |
GOGA LIVIU |
Liceul Tehnologic de Marină Galați |
Zaharescu Marius |
|
Porosnicu Elena |
|
74 |
Servicii |
Economic |
XI |
CRIUCOV
IRINA |
Liceul Tehnologic de Marină Galați |
Batog Marilena |
|
Grigoraș Marcela |
|
75 |
Servicii |
Economic |
XI |
COMANICI DOINA |
Liceul Tehnologic de Marină Galați |
Cîrcotă Roxana |
|
Olaru Iuliana |
|
76 |
Servicii |
Economic |
XII |
HUŞTIUC
ANA |
Liceul Tehnologic de Marină Galați |
Cîrcotă Roxana |
|
Batog Marilena |
|
77 |
Servicii |
Economic |
XII |
DOBREA LIDIA |
Liceul Tehnologic de Marină Galați |
Batog Marilena |
|
Coman Mariana |
|
78 |
Tehnic |
Industrie
textilă şi pielărie |
XI |
Sava
G. Fănica |
Liceul
Tehnologic “H. P. Bengescu”, Iveşti, Galaţi |
Dumitru
Veronica |
|
Ifrim Manuela |
|
79 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XI |
STĂNESCU
C. IONEL |
Liceul Tehnologic Transporturi Căi Ferate Galați |
Domințeanu Dumitra |
|
Gîdea Maria |
|
Anghele Desilia |
|
80 |
Tehnic |
Electric, electrotehnic, electromecanic |
XI |
ANGHEL N. IONUȚ |
Liceul Tehnologic Transporturi Căi Ferate
Galați |
Domințeanu
Dumitra |
|
Gîdea Maria |
|
Anghele Desilia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inspector şcolar general |
|
|
|
Inspectori
învăţământ profesional si tehnic |
|
|
|
prof. Laura Marin |
|
|
prof. Aura Moza |
|
|
|
|
prof. Corina Tatu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|