REZULTATE FINALE ETAPA JUDEȚEANĂ A OLIMPIADEI PENTRU DISCIPLINE DIN ARIA CURRICULARĂ ”TEHNOLOGII” |
|||||||
DISCIPLINA: EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ | |||||||
Nr. crt. | Numele şi prenumele elevului | Clasa | Unitatea şcolară de provenienţă | Cadrul didactic care a pregătit elevul | Notă finală Proba scrisă | Notă finală Proba practica | Notă finală |
1 | ASĂVOAIEI ANA MARIA LARISA | V | COLEGIUL NAȚIONAL ”M. KOGĂLNICEANU" GALAŢI | BARANGA GABRIELA | 9.50 | 10.00 | 9.75 |
2 | TĂLPĂU DENISA MARIA | V | ŞCOALA GIMN. NR. 5 GALAŢI | MĂZĂRARU LILIANA | 9.20 | 10.00 | 9.60 |
3 | BASOC MIHAI LUCA | V | LICEUL TEORETIC ”DUNĂREA” GALAȚI | PANICA LILIANA | 9.10 | 10.00 | 9.55 |
4 | OANCĂ DIANA | V | LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" GALAȚI | CRIȘAN MARIA | 9.10 | 10.00 | 9.55 |
5 | STAFIE SABINA | V | ŞCOALA GIMN. "ŞTEFAN CEL MARE" GALAŢI | NĂSTASE MARIA | 9.10 | 10.00 | 9.55 |
6 | CHIRIŢĂ ANDREEA | V | ŞCOALA GIMN. NR.11 GALAŢI | CRIȘAN MARIA | 9.00 | 10.00 | 9.50 |
7 | LUPU BRÂNDUŞA MARIA | V | COL. NAŢ. "SPIRU HARET" TECUCI | MELINTE CORNELIA | 9.30 | 9.70 | 9.50 |
8 | GÎDEI DIANA | V | COLEGIUL NAȚIONAL ”AL. I. CUZA” GALAȚI | BUCUR MIHAELA | 9.40 | 9.20 | 9.30 |
9 | ZAMIRCA MINODORA ADRIANA | V | ŞCOALA GIMN. ”GH MUNTEANU” GALAŢI | HUȚANU ANA | 8.60 | 10.00 | 9.30 |
10 | SACALA MARIUS | V | ŞCOALA GIMN. NR. 25 GALAŢI | SÂRBU AURELIA | 8.50 | 10.00 | 9.25 |
11 | GRIGORIE COSMINA-GEORGIANA | V | ŞCOALA GIMN. NR. 22 GALAŢI | TUDORACHE VALENTINA | 8.60 | 9.80 | 9.20 |
12 | ASAN MALAXA CĂTĂLIN | V | ŞCOALA GIMN. NR. 5 GALAŢI | MĂZĂRARU LILIANA | 8.30 | 10.00 | 9.15 |
13 | BORDEIU ALEXANDRU | V | ŞC. GIMN. "IORGU IORDAN" TECUCI | DRUTA DORINA | 8.70 | 9.50 | 9.10 |
14 | MIHAI A. DRAGOŞ CHRISTIAN | V | LICEUL TEHNOLOGIC ,,COSTACHE CONACHI” PECHEA | ŞTEFU VIORICA - ANA | 8.40 | 9.70 | 9.05 |
15 | TANASE ADELIN | V | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DAN BARBILIAN” GALAŢI | MODIGA IONELA | 8.40 | 9.50 | 8.95 |
16 | VICOL ANDREEA | V | ŞCOALA GIMN. NR. 22 GALAŢI | TUDORACHE VALENTINA | 8.20 | 9.70 | 8.95 |
17 | DOMINTEANU TEODORA | V | COLEGIUL NAȚIONAL ”C. NEGRI” GALAȚI | HUȚANU ANA | 7.70 | 10.00 | 8.85 |
18 | GONTA OVIDIU | V | ŞC. GIMN. "DIMITRIE CANTEMIR" MATCA | GHEORGHIU DORINA | 9.00 | 8.70 | 8.85 |
19 | MARZA IONUT | V | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IULIA HAȘDEU" GALAŢI | SÂRBU AURELIA | 7.80 | 9.90 | 8.85 |
20 | AMARICAI ANA-MARIA | V | ŞCOALA GIMN. NR. 17 GALAŢI | ROȘCA DANIELA | 8.60 | 9.00 | 8.80 |
21 | TOCU ARSALUIS GABRIELA | V | COLEGIUL NAȚIONAL ”V. ALECSANDRI” GALAȚI | MANEA MIHAELA | 8.10 | 9.40 | 8.75 |
22 | APOSTU ADRIAN | V | ŞCOALA GIMN. NR. 7 GALAŢI | NĂSTASE MARIA | 8.40 | 9.00 | 8.70 |
23 | BÎRA COSMINA PAOLA | V | ŞC. GIMN. "IORGU IORDAN" TECUCI | DRUTA DORINA | 7.90 | 9.50 | 8.70 |
24 | APOSTU DAVID | V | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IULIA HAȘDEU" GALAŢI | SÂRBU AURELIA | 8.30 | 9.00 | 8.65 |
25 | BRANDABUR SONIA IOANA | V | ŞCOALA GIMN. "GH. MARINESCU" GALAŢI | HUȚANU ANA | 7.30 | 10.00 | 8.65 |
26 | EFTIMIE ALBERT GABRIELE | V | COLEGIUL NAȚIONAL ”C. NEGRI” GALAȚI | HUȚANU ANA | 8.30 | 9.00 | 8.65 |
27 | GÎDEI ALEXANDRA | V | ŞCOALA GIMN. NR. 11 GALAŢI | CRIȘAN MARIA | 7.80 | 9.50 | 8.65 |
28 | MARDARE RĂZVAN | V | ŞC. GIMN. "ŞT. O. IOSIF" TECUCI | MELINTE CORNELIA | 8.10 | 9.10 | 8.60 |
29 | ANGHELUŢĂ P. OANA MIHAELA | V | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 PECHEA | ŞTEFU VIORICA - ANA | 8.10 | 9.00 | 8.55 |
30 | BLÎNDU DELIA VALENTINA | V | ŞC. GIMN. "DIMITRIE CANTEMIR" MATCA | GHEORGHIU DORINA | 9.10 | 8.00 | 8.55 |
31 | COBZARU ALEXANDRA | V | ŞCOALA GIMN. NR. 9 GALAŢI | VELEA MARCELA | 8.60 | 8.50 | 8.55 |
32 | NEGRUŢ DAN | V | ŞC. GIMN. "IORGU IORDAN" TECUCI | DRUTA DORINA | 8.90 | 8.20 | 8.55 |
33 | PINTILIE STEFANIA | V | COLEGIUL NAȚIONAL ”AL. I. CUZA” GALAȚI | BUCUR MIHAELA | 7.20 | 9.90 | 8.55 |
34 | IORGA PANAITE LIVIU | V | ŞCOALA GIMN. NR. 28 GALAŢI | MĂZĂRARU LILIANA | 7.30 | 9.40 | 8.35 |
35 | NEAGU DONELA PETRONELA | V | ŞCOALA GIMN. NR. 9 | VELEA MARCELA | 7.10 | 9.60 | 8.35 |
36 | GINGHINA MARIUS | V | ŞCOALA GIMN. ”GH MUNTEANU” GALAŢI | HUȚANU ANA | 9.10 | 7.50 | 8.30 |
37 | MARTIŞ LARISA | V | ŞC. GIMN. NR. 1 POIANA | POTARNICHE SAFTICA | 7.20 | 9.40 | 8.30 |
38 | BAGU ALEXANDRU | V | ŞCOALA GIMN. NR. 25 GALAŢI | SÂRBU AURELIA | 7.80 | 8.50 | 8.15 |
39 | BĂLAN CALIN NICOLAE | V | ŞCOALA GIMN. NR. 28 GALAŢI | MĂZĂRARU LILIANA | 7.30 | 9.00 | 8.15 |
40 | SÎRMACHE IONELA | V | ŞC. GIMN. "ŞT. O. IOSIF" TECUCI | MELINTE CORNELIA | 7.30 | 8.70 | 8.00 |
41 | MANEA RARES | V | ŞCOALA GIMN. "SF. GR. TEOLOGUL" | ROȘCA DANIELA | 7.50 | 8.10 | 7.80 |
42 | NICA BIANCA | V | ŞC. GIMN. "IORGU IORDAN" TECUCI | DRUTA DORINA | 7.80 | 7.40 | 7.60 |
43 | COJOCARU ANDREEA | V | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DAN BARBILIAN” GALAŢI | MODIGA IONELA | 7.20 | 7.50 | 7.35 |
44 | TEODORESCU VLAD IULIAN | V | ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIRON COSTIN” GALAŢI | POPA MARIA | 7.10 | 7.40 | 7.25 |
Inspector şcolar | |||||||
prof. Aura Moza | |||||||
prof. Corina Tatu | |||||||