|
|
|
|
|
REPARTIZAREA IN
SALI A ELEVILOR LA CONCURSUL DE LIMBA
SI LITERATURA ROMANA - ETAPA LOCALA |
18 februarie 2012 |
ORA 10.00 - LA
SCOALA GIMNAZIALA NR. 11 GALATI "MIHAI SADOVEANU" GALATI |
Elevii vor fi
prezenti in Sali incepand cu ora 9.30 |
|
Nr.crt. |
NUMELE SI
PRENUMELE |
CLS. |
UNITATEA
ŞC. DE PROVENIENTĂ |
LOCATIA |
1 |
BOCA
ALEXANDRA |
IX |
CNAIC |
SALA 2.8 CORP A |
2 |
BĂRBIERU
D. LUCIA ALEXANDRA |
XI |
CNMK |
SALA 2.8 CORP A |
3 |
BOCA
I. ANDRA ECATERINA |
IX |
CNVA |
SALA 2.8 CORP A |
4 |
BĂRBIERU
ANDREEA |
XI |
CNCN |
SALA 2.8 CORP A |
5 |
BOSTAN
BIANCA GABRIELA |
IX |
CNCN |
SALA 2.8 CORP A |
6 |
BOLOCAN
LUCIANA |
XI |
CNAIC |
SALA 2.8 CORP A |
7 |
BOSTAN
M. CLAUDIA MARIANA |
IX |
CNMK |
SALA 2.8 CORP A |
8 |
BRΒNZĂ
S. CRISTIAN ANDREI |
XI |
CTAT
D. MOTOC |
SALA 2.8 CORP A |
9 |
CATANA
ANA MARIA |
IX |
LIC.
DUNĂREA |
SALA 2.8 CORP A |
10 |
CIOBANU
MIRUNA |
XI |
LIC.
M. ELIADE |
SALA 2.8 CORP A |
11 |
CHIRVASE
C. OANA ECATERINA |
IX |
CNMK |
SALA 2.8 CORP A |
12 |
CONDURACHE
CIPRIAN |
XI |
LIC.
M. ELIADE |
SALA 2.8 CORP A |
13 |
CHITIGA
DELIA EMANUELA |
IX |
CNCN |
SALA 2.8 CORP A |
14 |
DAVID
S. ANA MARIA |
XI |
LIC.
E. RACOVIŢĂ |
SALA 2.8 CORP A |
15 |
CIOBOTARU
F. ANDRA ELENA |
IX |
CNVA |
SALA 2.8 CORP A |
16 |
DOROFTE
CRISTINA |
XI |
LIC.
DUNAREA |
SALA 2.8 CORP A |
17 |
CIUBOTARU
F. ALEXANDRA |
IX |
CNVA |
SALA 2.8 CORP A |
18 |
GHERGHE
ANDREEA |
XI |
CNAIC |
SALA 2.8 CORP A |
19 |
COBZARU
I. ANCA |
IX |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 2.8 CORP A |
20 |
COMAN
GABRIELA MADALINA |
IX |
GR.SC.
SF. MARIA |
SALA 2.8 CORP A |
21 |
IACOB-ONEŢ
MADALINA |
XI |
CNAIC |
SALA 2.8 CORP A |
22 |
COMAN
I. ROXANA |
IX |
CNVA |
SALA 2.8 CORP A |
1 |
IONIŢĂ
GEANINA |
XI |
CNAIC |
SALA 2.9 CORP A |
2 |
CRACIUN
M. ADRIANA |
IX |
CNMK |
SALA 2.9 CORP A |
3 |
ISTODE
C. IULIA |
XI |
CNVA |
SALA 2.9 CORP A |
4 |
CRΞNGANU
IULIA CRISTINA |
IX |
CNCN |
SALA 2.9 CORP A |
5 |
IVAŞCU
PAULA |
XI |
CNCN |
SALA 2.9 CORP A |
6 |
CUSTURA
ALEXANDRA |
IX |
CNAIC |
SALA 2.9 CORP A |
7 |
LUCHIAN
I. OANA ELENA |
XI |
CNVA |
SALA 2.9 CORP A |
8 |
DARIE
G. IULIA FLORENTINA |
IX |
COL.
ECONOMIC |
SALA 2.9 CORP A |
9 |
MALAESCU
ROXANA LAURA |
XI |
GR.SC.SF.MARIA |
SALA 2.9 CORP A |
10 |
DAVIDESCU
M. ELENA IRINA |
IX |
CNMK |
SALA 2.9 CORP A |
11 |
MAROLA
TEODORA |
XI |
CNMK |
SALA 2.9 CORP A |
12 |
DIMA
I. MARCEL CLAUDIU |
IX |
C.T.
TRAIAN VUIA |
SALA 2.9 CORP A |
13 |
MUNTEANU
IULIA |
XI |
LIC.M.ELIADE |
SALA 2.9 CORP A |
14 |
DOBREA
V. ANDRA |
IX |
CNVA |
SALA 2.9 CORP A |
15 |
POPA
D. ELENA DANIELA |
XI |
LIC.
RACOVITA |
SALA 2.9 CORP A |
16 |
DODU
LORENA |
IX |
LIC.
M. ELIADE |
SALA 2.9 CORP A |
17 |
POPA
V. IOANA |
XI |
CNMK |
SALA 2.9 CORP A |
18 |
FORTU
D. RAZVAN |
IX |
LIC.
D. CUCLIN |
SALA 2.9 CORP A |
19 |
PRICOPE
R. ADELINA |
XI |
COL.
ECONOMIC |
SALA 2.9 CORP A |
20 |
GHEORGHE
D. ALEXANDRA GABRIELA |
IX |
CNVA |
SALA 2.9 CORP A |
21 |
TOMA
MIRELA |
XI |
C.T.
PAUL DIMO |
SALA 2.9 CORP A |
22 |
RADU
S. CLAUDIA ALICE |
XI |
LIC.E.RACOVITA |
SALA 2.9 CORP A |
1 |
GURAU M. SORIN |
IX |
CNVA |
SALA 2.11 CORP A |
2 |
TIMPAU
CRISTINA |
XI |
LIC.
DUNAREA |
SALA 2.11 CORP A |
3 |
HALCHIN
F. ADELINA MIHAELA |
IX |
CNVA |
SALA 2.11 CORP A |
4 |
URSU
MARINA |
XI |
CNCN |
SALA 2.11 CORP A |
5 |
IONESCU D. MARIA CRISTINA |
IX |
CNVA |
SALA 2.11 CORP A |
6 |
URSU
S. LUCIAN COSTIN |
XI |
CTAT
D. MOTOC |
SALA 2.11 CORP A |
7 |
IRIMIA
M. SIMINA |
IX |
LIC.
E. RACOVITA |
SALA 2.11 CORP A |
8 |
VARTIC
G. ALINA ANAMARIA |
XI |
CNMK |
SALA 2.11 CORP A |
9 |
IROFTE
I. RALUCA ELENA |
IX |
CNMK |
SALA 2.11 CORP A |
10 |
VASILE
I. ERIKA |
XI |
COL.
ECONOMIC |
SALA 2.11 CORP A |
11 |
LEON DIANA |
IX |
LIC.
DUNAREA |
SALA 2.11 CORP A |
12 |
ZADACEA
MARIAN MARIUS |
XI |
LPS |
SALA 2.11 CORP A |
13 |
LUPARU
T. ALEXANDRA |
IX |
C.T.
TRAIAN VUIA |
SALA 2.11 CORP A |
14 |
AIONOAIEI
BIANCA MARIA |
X |
CNCN |
SALA 2.11 CORP A |
15 |
MANESCU
ILINCA MARIA |
IX |
CNCN |
SALA 2.11 CORP A |
16 |
BADIU
VALERIA DANIELA |
X |
CNCN |
SALA 2.11 CORP A |
17 |
MEREUTA
M. BOGDAN CATALIN |
IX |
CNVA |
SALA 2.11 CORP A |
18 |
BASA
OANA |
X |
LIC.
M. ELIADE |
SALA 2.11 CORP A |
19 |
MORCOV
C. IOANA |
IX |
CNVA |
SALA 2.11 CORP A |
20 |
BALAN
CARMEN |
X |
LIC.
DUNAREA |
SALA 2.11 CORP A |
21 |
MOSCU
LARISA |
IX |
CNAIC |
SALA 2.11 CORP A |
1 |
BANESCU
I. ANA-MARIA |
X |
CNVA |
SALA 2. 12 CORP A |
2 |
NISTOR
C. ANA MARIA |
IX |
COL.
ECONOMIC |
SALA 2. 12 CORP A |
3 |
BLINDU
ANCA |
X |
CNCN |
SALA 2. 12 CORP A |
4 |
ONOFREI
A. IULIA |
IX |
CNMK |
SALA 2. 12 CORP A |
5 |
CARA
G. GEORGIANA |
X |
LIC.
E. RACOVITA |
SALA 2. 12 CORP A |
6 |
PANTEA
I. GABRIELA |
IX |
LI.
E. RACOVITA |
SALA 2. 12 CORP A |
7 |
CIOBOTARU
DANIELA |
X |
LIC.
DUNAREA |
SALA 2. 12 CORP A |
8 |
PARASCHIV
G. GABRIELA |
IX |
CNVA |
SALA 2. 12 CORP A |
9 |
CODREANU
M. NARCISA |
X |
CNVA |
SALA 2. 12 CORP A |
10 |
PARINCU
V. ZAMFIRA |
IX |
CNVA |
SALA 2. 12 CORP A |
11 |
CRACIUN
A. ALEXANDRU |
X |
CNVA |
SALA 2. 12 CORP A |
12 |
PATRICHI MONICA |
IX |
CNAIC |
SALA 2. 12 CORP A |
13 |
DANAILA
M. ANDREEA DORINA |
X |
LIC.
D. CUCLIN |
SALA 2. 12 CORP A |
14 |
PATILEA
LAURA |
IX |
LI.
M. ELIADE |
SALA 2. 12 CORP A |
15 |
DASIANU
S. GINA IOANA |
X |
CTAT
D. MOTOC |
SALA 2. 12 CORP A |
16 |
PADURARU
D. ALINA IOANA |
IX |
CNVA |
SALA 2. 12 CORP A |
17 |
DIACONU C. DIANA |
X |
CNVA |
SALA 2. 12 CORP A |
18 |
PENU
ALEXANDRA |
IX |
CNAIC |
SALA 2. 12 CORP A |
19 |
DOBREA
MARGARETA |
X |
CNAIC |
SALA 2. 12 CORP A |
20 |
POPA
MIHAI OCTAVIAN |
IX |
LPS |
SALA 2. 12 CORP A |
21 |
FALCARU
V. LIVIA DANIELA |
X |
LIC.
D. CUCLIN |
SALA 2. 12 CORP A |
22 |
POPOVICI
E. ANCA PETRICA |
IX |
C.T.
AUREL VLAICU |
SALA 2. 12 CORP A |
1 |
GHEOGHIU
MIHAELA |
X |
CNAIC |
SALA 2. 13 CORP A |
2 |
PRANGATE
P. BIANCA |
IX |
CNVA |
SALA 2. 13 CORP A |
3 |
GHEORGHE
T. ALEXANDRA |
X |
CNVA |
SALA 2. 13 CORP A |
4 |
ROSU
I. IRINA GABRIELA |
IX |
CNVA |
SALA 2. 13 CORP A |
5 |
GHIMBASANU
OANA IUSTINA |
X |
CNCN |
SALA 2. 13 CORP A |
6 |
RUSU G. ROXANA |
IX |
CNVA |
SALA 2. 13 CORP A |
7 |
GLIGA
G. ANA MARIA |
X |
CNMK |
SALA 2. 13 CORP A |
8 |
SANDU
E. ANAMARIA |
IX |
LIC.
D. CUCLIN |
SALA 2. 13 CORP A |
9 |
GORIE
M. MADALINA |
X |
CNMK |
SALA 2. 13 CORP A |
10 |
SPINU
CASIANA |
IX |
CNCN |
SALA 2. 13 CORP A |
11 |
HUHULEA
GABRIELA |
X |
LIC.
M. ELIADE |
SALA 2. 13 CORP A |
12 |
STOIAN
V. IOANA DORINA |
IX |
CNMK |
SALA 2. 13 CORP A |
13 |
IACOBI
N. MIHAELA |
X |
COL.
ECONOMIC |
SALA 2. 13 CORP A |
14 |
SOLTUZ
N. VLAD |
IX |
CNVA |
SALA 2. 13 CORP A |
15 |
IFRIM
S. NICOLETA |
X |
LIC.E.
RACOVITA |
SALA 2. 13 CORP A |
16 |
TATARU ADINA |
IX |
LPS |
SALA 2. 13 CORP A |
17 |
ILIE D. DIANA |
X |
CNVA |
SALA 2. 13 CORP A |
18 |
TOFAN GEORGIANA ANDREEA |
IX |
CNVA |
SALA 2. 13 CORP A |
19 |
LESCAE
P. BIANCA |
X |
CNVA |
SALA 2. 13 CORP A |
20 |
VADUVA MARGARETA SIMONA |
IX |
C.T.
PAUL DIMO |
SALA 2. 13 CORP A |
21 |
ZIBILEANU
IULIANA |
IX |
CNCN |
SALA 2. 13 CORP A |
1 |
AGAVRILOAIEI MARTA OANA |
XII |
CNCN |
SALA 2.14 CORP A |
2 |
LEU
SILVIA |
X |
C.T.
PAUL DIMO |
SALA 2.14 CORP A |
3 |
AVRAM
G. LAURA MARIA |
XII |
CNVA |
SALA 2.14 CORP A |
4 |
MATEI
COSTINA |
X |
CNCN |
SALA 2.14 CORP A |
5 |
DANAILA
STEFAN IONUT |
XII |
GR.SC.SF.MARIA |
SALA 2.14 CORP A |
6 |
MISTODIE
L. MILENA |
X |
CNVA |
SALA 2.14 CORP A |
7 |
DIACONU
BIANCA |
XII |
LIC.E.RACOVITA |
SALA 2.14 CORP A |
8 |
MUSAT
G. ANDREEA COSMINA |
X |
CNMK |
SALA 2.14 CORP A |
9 |
DONEA
S. ELENA |
XII |
CNMK |
SALA 2.14 CORP A |
10 |
NECHIFOR
D. SILVIU CODRUT |
X |
C.T.
TRAIAN VUIA |
SALA 2.14 CORP A |
11 |
DRAGOMIR T. RADU IOAN |
XII |
CNVA |
SALA 2.14 CORP A |
12 |
NEGREA D. CRISTINA LUCIANA |
X |
CNVA |
SALA 2.14 CORP A |
13 |
GHEORGHITA ANDREEA |
XII |
CNCN |
SALA 2.14 CORP A |
14 |
PANAIT MARILENA |
X |
LIC.
M. ELIADE |
SALA 2.14 CORP A |
15 |
GHERASIM SILVIA |
XII |
CNAIC |
SALA 2.14 CORP A |
16 |
PANAIT
S. SILVIU CATALIN |
X |
C.T.
TRAIAN VUIA |
SALA 2.14 CORP A |
17 |
GRADEA L. NADIA NICOLETA |
XII |
CNMK |
SALA 2.14 CORP A |
18 |
PATILEA D. ADRIANA |
X |
CNMK |
SALA 2.14 CORP A |
19 |
HALAPCIUG
ANDREEA |
XII |
CNCN |
SALA 2.14 CORP A |
20 |
OPREA D. GEORGIANA ALINA |
X |
CTAT
D. MOTOC |
SALA 2.14 CORP A |
21 |
CHICULITA MIHAELA |
XII |
LIC.
M. ELIADE |
SALA 2.14 CORP A |
1 |
PENCIU S.
SABINA DANIELA |
X |
LIC.E.RACOVITA |
SALA 1. 14 CORP A |
2 |
MOGOS C. ALINA FLORINA |
XII |
LIC.
E.RACOVITA |
SALA 1. 14 CORP A |
3 |
PENES V. DIANA |
X |
CNVA |
SALA 1. 14 CORP A |
4 |
MUNTEANU
M. GABRIELA |
XII |
COL.
ECONOMIC |
SALA 1. 14 CORP A |
5 |
PRICOPOAIA N. OANA |
X |
COL.
ECONOMIC |
SALA 1. 14 CORP A |
6 |
MUSAT MIRELA IONELA |
XII |
CNCN |
SALA 1. 14 CORP A |
7 |
PRUNA
ANDREI |
X |
CNAIC |
SALA 1. 14 CORP A |
8 |
NASTASE V. ANA MARIA |
XII |
CTAT
D. MOTOC |
SALA 1. 14 CORP A |
9 |
ROSCA V. NICOLETA |
X |
C.T.
AUREL VLAICU |
SALA 1. 14 CORP A |
10 |
PAVELIU OANA |
XII |
CNAIC |
SALA 1. 14 CORP A |
11 |
SAMOILA V. ELENA |
X |
CNMK |
SALA 1. 14 CORP A |
12 |
PETREA ALINA |
XII |
CNCN |
SALA 1. 14 CORP A |
13 |
SEREA DIANA CATALINA |
X |
GR.SC.SF.MARIA |
SALA 1. 14 CORP A |
14 |
POCORA L. ANCA MARIA |
XII |
CNVA |
SALA 1. 14 CORP A |
15 |
STOICA I. FLORINA |
X |
CNVA |
SALA 1. 14 CORP A |
16 |
PRICOPE V. ANA MARIA |
XII |
LIC.
E.RACOVITA |
SALA 1. 14 CORP A |
17 |
SERBAN M. DIANA MADALINA |
X |
CNVA |
SALA 1. 14 CORP A |
18 |
PRICOPOAIA N. IONELA ANDREEA |
XII |
COL. ECONOMIC |
SALA 1. 14 CORP A |
1 |
SARMACHE MIHAELA |
XII |
LPS |
SALA 1. 15 CORP A |
2 |
TANASESCU
M. IULIA TEODORA |
X |
CNMK |
SALA 1. 15 CORP A |
3 |
SINPETRU
DIANA |
XII |
CNAIC |
SALA 1. 15 CORP A |
4 |
TIRON I. VALENTINA |
X |
CNMK |
SALA 1. 15 CORP A |
5 |
SPALATELU D. STEFAN |
XII |
CNMK |
SALA 1. 15 CORP A |
6 |
TAPU CRISTINA |
X |
CNCN |
SALA 1. 15 CORP A |
7 |
STAN
M. GEORGIANA |
XII |
CNVA |
SALA 1. 15 CORP A |
8 |
VADUVOIU
TEONA |
X |
CNAIC |
SALA 1. 15 CORP A |
9 |
STAN MARINA |
XII |
LIC.M.ELIADE |
SALA 1. 15 CORP A |
10 |
VITEL
ALEXANDRA |
X |
LIC.DUNAREA |
SALA 1. 15 CORP A |
11 |
STANCULEA
SORIN PETRISOR |
XII |
LPS |
SALA 1. 15 CORP A |
12 |
VOICULESCU
BOGDAN |
X |
CNCN |
SALA 1. 15 CORP A |
13 |
STEFANESCU
LAURA |
XII |
LIC.DUNAREA |
SALA 1. 15 CORP A |
14 |
STEFU
ALINA INGRID |
XII |
CNCN |
SALA 1. 15 CORP A |
15 |
TOMA D. DIANA OANA |
XII |
CNMK |
SALA 1. 15 CORP A |
16 |
TATARUCA-
MUNTEANU ANDRADA |
XII |
CNCN |
SALA 1. 15 CORP A |
17 |
TOCU
T. ANDREEA IONELA |
XII |
COL.
ECONOMIC |
SALA 1. 15 CORP A |
18 |
VASILICA E. ANDREEA |
XII |
CNVA |
SALA 1. 15 CORP A |
1 |
ALBU R. IOANA |
V |
SCOALA NR. 28 |
SALA 0.1 CORP B |
2 |
ALEXANDRU
M. BOGDAN |
VII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.1 CORP B |
3 |
ALEXANDRU
A. EDITH |
V |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 0.1 CORP B |
4 |
AGACHE
CATALINA |
VII |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 0.1 CORP B |
5 |
ANDONE M. MIRUNA CRISTINA |
V |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.1 CORP B |
6 |
AMARINEI
CRINA MARIA |
VII |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 0.1 CORP B |
7 |
AURICA
NARCIS ALEXANDRU |
V |
SCOALA
NR. 3 |
SALA 0.1 CORP B |
8 |
ANDREI
IRIS GABRIELA |
VII |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 0.1 CORP B |
9 |
BARLEA M. CAMELIA |
V |
SCOALA
NR. 38 |
SALA 0.1 CORP B |
10 |
ANGHEL P. ANDREEA |
VII |
CNVA |
SALA 0.1 CORP B |
11 |
BARTEL
A. ALEXANDRA |
V |
SCOALA
NR. 20 |
SALA 0.1 CORP B |
12 |
BADIC
CRISTINA |
VII |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 0.1 CORP B |
13 |
BASARABI
ALINA |
V |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 0.1 CORP B |
14 |
BEJAN
C. CATALINA |
VII |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 0.1 CORP B |
15 |
BEJAN
D. ALEXANDRU |
V |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.1 CORP B |
16 |
BEJAN
R. IOANA |
VII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.1 CORP B |
17 |
BIRA
V. ANAMARIA SABINA |
V |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.1 CORP B |
18 |
BERGHES
V. ANDREEA |
VII |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 0.1 CORP B |
19 |
BOAZU LIGIA |
V |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 0.1 CORP B |
20 |
BOSTAN
BIANCA |
VII |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 0.1 CORP B |
21 |
BORSAN
N. ADRIAN DUMITRU |
V |
LIC.E.RACOVITA |
SALA 0.1 CORP B |
22 |
BUGEAC
IOANA |
VII |
CNAIC |
SALA 0.1 CORP B |
23 |
BOSNEAGA
M. GABRIELA |
V |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.1 CORP B |
1 |
BRATU G. IRINA |
V |
SCOALA NR. 33 |
SALA 0.2 CORP B |
2 |
BUTU
N. IOANA CRISTINA |
VII |
CNVA |
SALA 0.2 CORP B |
3 |
BULGARU
CATALINA |
V |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 0.2 CORP B |
4 |
CALIGA
DELIA ILONA |
VII |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 0.2 CORP B |
5 |
BURUIANA
M. ALEXANDRA |
V |
CNVA |
SALA 0.2 CORP B |
6 |
CANDITU
M. IULIA |
VII |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 0.2 CORP B |
7 |
BUTUC
I. ANDREEA |
V |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 0.2 CORP B |
8 |
CARCEI
STEFAN |
VII |
LIC.M.ELIADE |
SALA 0.2 CORP B |
9 |
CALIN
G. IRINA CRISTINA |
V |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 0.2 CORP B |
10 |
CALIN
GEORGIANA |
VII |
SCOALA
NR. 22 |
SALA 0.2 CORP B |
11 |
CARP
SORIN |
V |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 0.2 CORP B |
12 |
CHERVASE
ALEXANDRA |
VII |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 0.2 CORP B |
13 |
CEAPA
MARIA |
V |
LIC.DUNAREA |
SALA 0.2 CORP B |
14 |
CHICULITA M. DIANA |
VII |
SCOALA
NR. 43 |
SALA 0.2 CORP B |
15 |
CHIPER
M. ANA PAULA |
V |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 0.2 CORP B |
16 |
CHIRIAC
I. ADRIAN BOGDAN |
VII |
SCOALA
NR. 43 |
SALA 0.2 CORP B |
17 |
CHIPIRLIU D. BIANCA MARIA |
V |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.2 CORP B |
18 |
COMAN V. CATALINA |
VII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.2 CORP B |
19 |
CHIRILOV D. SABINA IOANA |
V |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.2 CORP B |
20 |
CONSTANTINESCU
D. DIANA |
VII |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 0.2 CORP B |
21 |
CHIROSCA D. DIANA |
V |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 0.2 CORP B |
22 |
COZMA M. CRISTINA |
VII |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 0.2 CORP B |
23 |
CONSTANTINESCU F. ANA DELIA |
V |
SCOALA NR. 42 |
SALA 0.2 CORP B |
1 |
COROPCIANU I. IOANA ANDREEA |
V |
SCOALA NR. 5 |
SALA 0.3 CORP B |
2 |
CRANGAN C. DANIELA |
VII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.3 CORP B |
3 |
COSTEA A. DIANA |
V |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 0.3 CORP B |
4 |
CRIVAT
OCTAVIAN |
VII |
CNCN |
SALA 0.3 CORP B |
5 |
COSTEA NICHITA |
V |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 0.3 CORP B |
6 |
DATCU
DIANDRA |
VII |
CNCN |
SALA 0.3 CORP B |
7 |
CRAESCU
M. MIHAELA MIRUNA |
V |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.3 CORP B |
8 |
DIMITRIU
ANDREEA |
VII |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 0.3 CORP B |
9 |
DANAILA
L. IOANA |
V |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.3 CORP B |
10 |
DONCIU
A. CRISTINA IONELA |
VII |
SCOALA
NR. 20 |
SALA 0.3 CORP B |
11 |
DEACONESCU
S. STEFAN SORIN |
V |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 0.3 CORP B |
12 |
DRAGU C. CATALINA |
VII |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 0.3 CORP B |
13 |
DELCEA
V. HORIA |
V |
SCOALA
NR. 24 |
SALA 0.3 CORP B |
14 |
DRAGU
G. NICOLETA |
VII |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 0.3 CORP B |
15 |
DRAGHICI
C. VLAD |
V |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 0.3 CORP B |
16 |
ENEA OANA CAMELIA |
VII |
SCOALA
NR. 22 |
SALA 0.3 CORP B |
17 |
DRAGUS I. ANDREEEA |
V |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 0.3 CORP B |
18 |
FATU A. SIMONA |
VII |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 0.3 CORP B |
19 |
DUMITRASC
C. COSMINA ANDREEA |
V |
SCOALA
NR.38 |
SALA 0.3 CORP B |
20 |
FRANDES N. PAULA MONICA |
VII |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 0.3 CORP B |
21 |
ENE D. VLAD |
V |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.3 CORP B |
22 |
FRANGU DANA |
VII |
CNCN |
SALA 0.3 CORP B |
23 |
FERENDINO
TEODOR |
V |
CNCN |
SALA 0.3 CORP B |
1 |
GHEORGHE A. DIANA IOANA |
V |
CNVA |
SALA 1.1 CORP B |
2 |
GAICEANU THEODORA |
VII |
CNAIC |
SALA 1.1 CORP B |
3 |
GHEORGHE
I. IUSTIN |
V |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 1.1 CORP B |
4 |
GRIGORE TEODORA |
VII |
LIC.M.ELIADE |
SALA 1.1 CORP B |
5 |
GHERASIM
COSMINA |
V |
SCOALA
NR. 3 |
SALA 1.1 CORP B |
6 |
IFTODE
ROXANA |
VII |
CNCN |
SALA 1.1 CORP B |
7 |
GHINBARU DIANA |
V |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 1.1 CORP B |
8 |
ILIE SABINA |
VII |
CNCN |
SALA 1.1 CORP B |
9 |
GOCIU DIANA |
V |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 1.1 CORP B |
10 |
IONITA VIOLETA IULIANA |
VII |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 1.1 CORP B |
11 |
GUGUILA ELENA |
V |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 1.1 CORP B |
12 |
IORGA L. BEATRICE |
VII |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 1.1 CORP B |
13 |
HAMZA DIANA |
V |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 1.1 CORP B |
14 |
IRIMI M. BIANCA COSMINA |
VII |
SCOALA
NR. 38 |
SALA 1.1 CORP B |
15 |
HARIUC R. DENISA |
V |
SCOALA
NR. 9 |
SALA 1.1 CORP B |
16 |
IURASCU C. ANDREEA GIULIA |
VII |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 1.1 CORP B |
17 |
HOROVEI IULIA |
V |
SCOALA
NR. 18 |
SALA 1.1 CORP B |
18 |
IVAN
ANA |
VII |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 1.1 CORP B |
19 |
IANCU ANA MARIA |
V |
CNAIC |
SALA 1.1 CORP B |
20 |
JIREGHE V. MADALINA |
VII |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 1.1 CORP B |
21 |
ICHIMESCU P. DELIA |
V |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 1.1 CORP B |
22 |
LAZAR
V. MARIUS |
VII |
SCOALA
NR. 1 |
SALA 1.1 CORP B |
23 |
ICONOMESCU
ALEXANDRU |
V |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 1.1 CORP B |
1 |
ILIE C. MARIA |
V |
SCOALA NR. 28 |
SALA 1.2 CORP B |
2 |
LEFTER D. GABRIELA ALEXANDRA |
VII |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 1.2 CORP B |
3 |
ISTRATESCU S. RENATA MARIA |
V |
CNVA |
SALA 1.2 CORP B |
4 |
MANEA ANDREEA |
VII |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 1.2 CORP B |
5 |
LAZAR AMBRA STEFANIA |
V |
SCOALA NR. 22 |
SALA 1.2 CORP B |
6 |
MARINESCU R. ALEXANDRA CAMELIA |
VII |
SCOALA
NR. 7 |
SALA 1.2 CORP B |
7 |
LAZAR C. DIANA SELENA |
V |
CNVA |
SALA 1.2 CORP B |
8 |
MARTINESCU A. VIORELA CANONA |
VII |
SCOALA
NR. 7 |
SALA 1.2 CORP B |
9 |
LUCACI COSMINA |
V |
LIC.DUNAREA |
SALA 1.2 CORP B |
10 |
MELINTE I. BIANCA ADRIANA |
VII |
SCOALA NR. 33 |
SALA 1.2 CORP B |
11 |
MACOVEI DIANA |
V |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 1.2 CORP B |
12 |
MIDOI
E. CLAUDIU |
VII |
SCOALA
NR. 16 |
SALA 1.2 CORP B |
13 |
MAFTEI
V. MIHAI ANDREI |
V |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 1.2 CORP B |
14 |
MIHALCEA
C. OVIDIU |
VII |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 1.2 CORP B |
15 |
MATEI ALINA |
V |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 1.2 CORP B |
16 |
MONEA SIMONA |
VII |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 1.2 CORP B |
17 |
MAXIM
ANDREI MADALIN |
V |
SCOALA
NR. 3 |
SALA 1.2 CORP B |
18 |
MUNTEANU LILIANA |
VII |
SCOALA
NR. 24 |
SALA 1.2 CORP B |
19 |
MAZILU IRINA |
V |
LPS |
SALA 1.2 CORP B |
20 |
MUNTEANU SERENA |
VII |
SCOALA NR. 12 |
SALA 1.2 CORP B |
21 |
MELNICIUC I. MARIA ELENA |
V |
LIC.E.RACOVITA |
SALA 1.2 CORP B |
22 |
MUSAT A. IULIA |
VII |
SCOALA NR. 29 |
SALA 1.2 CORP B |
1 |
MIHAI PETRU SEBASTIAN |
V |
CNAIC |
SALA 1.3 CORP B |
2 |
NEAGU I. ADELINA |
VII |
SCOALA NR. 38 |
SALA 1.3 CORP B |
3 |
MIHNEA I. ANA |
V |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 1.3 CORP B |
4 |
NEAGU
LAURENTIU |
VII |
SCOALA
NR. 9 |
SALA 1.3 CORP B |
5 |
MITROF DENIS OZGEAN |
V |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 1.3 CORP B |
6 |
NECULA G. ECATERINA |
VII |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 1.3 CORP B |
7 |
NEAGU M. MARIA MIRUNA |
V |
CNVA |
SALA 1.3 CORP B |
8 |
NEDELCU
D. STEFAN |
VII |
CNVA |
SALA 1.3 CORP B |
9 |
NEDELCU
G. EDUARD |
V |
SCOALA
NR. 16 |
SALA 1.3 CORP B |
10 |
OANCIA V. ROBERT ANDREI |
VII |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 1.3 CORP B |
11 |
NEGRUS-COSTIN A. ALINA |
V |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 1.3 CORP B |
12 |
PANCEAC E. IOANA RAFAELA |
VII |
SCOALA NR. 7 |
SALA 1.3 CORP B |
13 |
NISTOR IRENA |
V |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 1.3 CORP B |
14 |
PARVAN MADALINA |
VII |
SCOALA NR. 24 |
SALA 1.3 CORP B |
15 |
ONOFREI I. BIANCA IOANA |
V |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 1.3 CORP B |
16 |
PATRICHE D. TEODORA |
VII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.3 CORP B |
17 |
PAIS R. MARIA MIRUNA |
V |
SCOALA
NR. 7 |
SALA 1.3 CORP B |
18 |
PETCU V. DIANA |
VII |
CNVA |
SALA 1.3 CORP B |
19 |
PALADE O. GEORGIANA |
V |
SCOALA
NR. 43 |
SALA 1.3 CORP B |
20 |
POHODNICARU I. MALINA |
VII |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 1.3 CORP B |
21 |
PANDELE M. DENISA |
V |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 1.3 CORP B |
22 |
POPA IRENA |
VII |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 1.3 CORP B |
1 |
PAVEL M. ANDREI |
V |
SCOALA NR. 29 |
SALA 2.1 CORP B |
2 |
PURDEA A. RARES |
VII |
CNVA |
SALA 2.1 CORP B |
3 |
PAUN G. IULIA |
V |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 2.1 CORP B |
4 |
PUTANU C. ALEXANDRA |
VII |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 2.1 CORP B |
5 |
PETCU IRIS |
V |
CNCN |
SALA 2.1 CORP B |
6 |
RADU ANCA |
VII |
SCOALA NR. 17 |
SALA 2.1 CORP B |
7 |
PETRE IASMINA |
V |
SCOALA
NR. 22 |
SALA 2.1 CORP B |
8 |
RANCEANU M. IULIA |
VII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 2.1 CORP B |
9 |
POPA BIANCA |
V |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 2.1 CORP B |
10 |
RAILEANU M. ELENA VALERIA |
VII |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 2.1 CORP B |
11 |
PRANITCHI LADA |
V |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 2.1 CORP B |
12 |
RAMBU V. MIHAELA |
VII |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 2.1 CORP B |
13 |
PROFIR
S. CALIN |
V |
CNVA |
SALA 2.1 CORP B |
14 |
SANDU G. ANA |
VII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 2.1 CORP B |
15 |
PUIU D. ROXANA |
V |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 2.1 CORP B |
16 |
SAVIN
ANDREI |
VII |
CNAIC |
SALA 2.1 CORP B |
17 |
RADU D. TEODOR |
V |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 2.1 CORP B |
18 |
SECUIAN M. VIOLETA |
VII |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 2.1 CORP B |
19 |
RADU N. MARINA |
V |
CNVA |
SALA 2.1 CORP B |
20 |
SECUIANU DIANA ROBERTA |
VII |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 2.1 CORP B |
21 |
RADULESCU R. ANDREEA |
V |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 2.1 CORP B |
22 |
SOLOMON ALEXANDRA MIHAELA |
VII |
SCOALA
NR. 22 |
SALA 2.1 CORP B |
1 |
RIPICEANU S. LUANA AURA |
V |
SCOALA NR. 43 |
SALA 2.2 CORP B |
2 |
SOLTAN NICOLETA |
VII |
SCOALA
NR. 3 |
SALA 2.2 CORP B |
3 |
ROGOJINA ALEXANDRA |
V |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 2.2 CORP B |
4 |
SOTIR N. ANCA NICOLETA |
VII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 2.2 CORP B |
5 |
ROTARU I. ALESSANDRA |
V |
CNVA |
SALA 2.2 CORP B |
6 |
STAICU GEORGE |
VII |
SCOALA
NR. 18 |
SALA 2.2 CORP B |
7 |
SAMOILA I. CRISTINA MADALINA |
V |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 2.2 CORP B |
8 |
STAN
ANDREI |
VII |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 2.2 CORP B |
9 |
SARBU M. DIANA |
V |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 2.2 CORP B |
10 |
STAVAR A. SIMONA |
VII |
CNVA |
SALA 2.2 CORP B |
11 |
SARCHIZIAN C. DELIA |
V |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 2.2 CORP B |
12 |
STOICA
FLORIN |
VII |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 2.2 CORP B |
13 |
SAVIN
A. ALEXANDRU |
V |
SCOALA
NR. 24 |
SALA 2.2 CORP B |
14 |
SERBAN V. RAMONA MIHAELA |
VII |
SCOALA
NR. 20 |
SALA 2.2 CORP B |
15 |
SECUIANU
V. DENIS |
V |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 2.2 CORP B |
16 |
SERBU
C. MARLENA |
VII |
SCOALA
NR. 16 |
SALA 2.2 CORP B |
17 |
SPANU V. ANDREEA |
V |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 2.2 CORP B |
18 |
STEFAN ROXANA IOANA |
VII |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 2.2 CORP B |
19 |
SORCARU SARA IOANA |
V |
CNAIC |
SALA 2.2 CORP B |
20 |
TIFAN O. AMALIA CLAUDIA |
VII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 2.2 CORP B |
21 |
STAICU T. IOANA |
V |
CNVA |
SALA 2.2 CORP B |
22 |
SALAVASTRU ANDREEA |
VII |
SCOALA
NR. 18 |
SALA 2.2 CORP B |
1 |
STAN ANDRA |
V |
CNCN |
SALA 2. 3 CORP B |
2 |
TOFAN I. ALEXANDRA |
VII |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 2. 3 CORP B |
3 |
STAN TEODORA |
V |
LIC.DUNAREA |
SALA 2. 3 CORP B |
4 |
TOMA I. ANDREEA |
VII |
SCOALA
NR. 9 |
SALA 2. 3 CORP B |
5 |
STRINBEI P. MARIA |
V |
SCOALA
NR. 43 |
SALA 2. 3 CORP B |
6 |
VAMAN F. TEODORA |
VII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 2. 3 CORP B |
7 |
STROIE GABRIELA MIHAELA |
V |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 2. 3 CORP B |
8 |
VARABIEV G. IRINA ANDREEA |
VII |
SCOALA NR. 25 |
SALA 2. 3 CORP B |
9 |
SERBAN SOFIA |
V |
LPS |
SALA 2. 3 CORP B |
10 |
VOICU ADELINA ELENA |
VII |
SCOALA NR. 26 |
SALA 2. 3 CORP B |
11 |
SOIMU
S. LIVIU |
V |
CNVA |
SALA 2. 3 CORP B |
12 |
VRANCEANU
O. AGNES |
VII |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 2. 3 CORP B |
13 |
TAMAS E. XENIA |
V |
CNVA |
SALA 2. 3 CORP B |
14 |
VRAMULET ADRIAN |
VII |
CNCN |
SALA 2. 3 CORP B |
15 |
TEODOR IOANA ELENA |
V |
CNAIC |
SALA 2. 3 CORP B |
16 |
TOFAN
FLAVIA |
V |
CNCN |
SALA 2. 3 CORP B |
17 |
TRIFAN N. AMALIA |
V |
SCOALA
NR. 7 |
SALA 2. 3 CORP B |
18 |
TOCU IONUT |
V |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 2. 3 CORP B |
19 |
VIRTOSU S. MARINA |
V |
SCOALA
NR. 20 |
SALA 2. 3 CORP B |
20 |
VLAD S. TEODORA |
V |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 2. 3 CORP B |
21 |
ZAHARIA G. BIANCA |
V |
SCOALA
NR. 16 |
SALA 2. 3 CORP B |
22 |
SAMOILA
VIOREL |
V |
SCOALA
NR. 18 |
SALA 2. 3 CORP B |
1 |
ALI IULIANA |
VI |
LIC.M.ELIADE |
SALA 0.6 - CORP A |
2 |
ABABEI A. ADRIANA |
VIII |
SCOALA
NR. 20 |
SALA 0.6 - CORP A |
3 |
ANGHELUTA G. GIULIA |
VI |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.6 - CORP A |
4 |
AICOBOAIE M. STEFAN |
VIII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.6 - CORP A |
5 |
ANTON C. ANDREEA MADALINA |
VI |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 0.6 - CORP A |
6 |
ALBU
GABRIELA |
VIII |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 0.6 - CORP A |
7 |
ARDELEAN ANDREEA |
VI |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 0.6 - CORP A |
8 |
ALEXA ALEXANDRA |
VIII |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 0.6 - CORP A |
9 |
ARTENI C. NICOLETA OANA |
VI |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 0.6 - CORP A |
10 |
ANDREI
RARES |
VIII |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 0.6 - CORP A |
11 |
BARBU V. GABRIELA VALERIA |
VI |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 0.6 - CORP A |
12 |
ANGHELUTA ALEXANDRA |
VIII |
SCOALA
NR. 22 |
SALA 0.6 - CORP A |
13 |
BALAN S. ALEXANDRA NADIA |
VI |
SCOALA
NR. 1 |
SALA 0.6 - CORP A |
14 |
APOSTU CRISTINA |
VIII |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 0.6 - CORP A |
15 |
BALAN D. MIRUNA |
VI |
CNVA |
SALA 0.6 - CORP A |
16 |
BACIU
CATRINEL |
VIII |
CNCN |
SALA 0.6 - CORP A |
17 |
BERCARU IRINA |
VI |
CNCN |
SALA 0.6 - CORP A |
18 |
BALABAN ANA MARIA |
VIII |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 0.6 - CORP A |
19 |
BIGU LIZUCA |
VI |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 0.6 - CORP A |
20 |
BALTAGA L. DANIELA OANA |
VIII |
SCOALA
NR. 38 |
SALA 0.6 - CORP A |
21 |
BOGHIAN LUIZA |
VI |
CNCN |
SALA 0.6 - CORP A |
22 |
BADESCU F. BIANCA |
VIII |
CNVA |
SALA 0.6 - CORP A |
1 |
BOTEZATU M. GEORGIANA |
VI |
SCOALA NR. 33 |
SALA 0.8 - CORP A |
2 |
BALAN
F. ANDRA PATRICIA |
VIII |
CNVA |
SALA 0.8 - CORP A |
3 |
BOURCEANU
ALICE |
VI |
CNAIC |
SALA 0.8 - CORP A |
4 |
BALEANU
G. GABRIELA |
VIII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.8 - CORP A |
5 |
BUCUR ANDREEA LAURA |
VI |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 0.8 - CORP A |
6 |
BENCHIA
I. GEORGIANA MARINELA |
VIII |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 0.8 - CORP A |
7 |
BULUC
MIRUNA GABRIELA |
VI |
CNAIC |
SALA 0.8 - CORP A |
8 |
BERCARU G. CATALINA |
VIII |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 0.8 - CORP A |
9 |
CAMPEANU
D. GEORGE ALEXANDRU |
VI |
SCOALA
NR. 1 |
SALA 0.8 - CORP A |
10 |
BLANARU GEORGIANA |
VIII |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 0.8 - CORP A |
11 |
CARP V. MIHAELA ALEXANDRA |
VI |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 0.8 - CORP A |
12 |
BOERU C. IRINA |
VIII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.8 - CORP A |
13 |
CALIN
CRISTIAN |
VI |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 0.8 - CORP A |
14 |
BOGDAN OANA |
VIII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.8 - CORP A |
15 |
CALIN IRINA |
VI |
CNCN |
SALA 0.8 - CORP A |
16 |
BOSTAN T. CLAUDIA ALEXANDRA |
VIII |
SCOALA
NR. 43 |
SALA 0.8 - CORP A |
17 |
CALUIAN N. BIANCA CRISTIANA |
VI |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 0.8 - CORP A |
18 |
BRAESCU CRISTINA |
VIII |
SCOALA
NR. 19 |
SALA 0.8 - CORP A |
19 |
CERBU
C. VALERICA LARISA |
VI |
SCOALA
NR. 20 |
SALA 0.8 - CORP A |
20 |
BRAHA
G. ALEXANDRA MARILENA |
VIII |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 0.8 - CORP A |
21 |
CHIAGA G. GEORGIANA |
VI |
SCOALA
NR. 9 |
SALA 0.8 - CORP A |
22 |
BUCSA M. COSMINA |
VIII |
SCOALA
NR. 9 |
SALA 0.8 - CORP A |
1 |
CHIVU M. CLAUDIA |
VI |
SCOALA NR. 13 |
SALA 0.9 - CORP A |
2 |
BUTURCA
BIANCA |
VIII |
CNAIC |
SALA 0.9 - CORP A |
3 |
CIMPOI
C. AURELIA ELENA |
VI |
SCOALA
NR. 38 |
SALA 0.9 - CORP A |
4 |
CHIRIAC D. ELENA |
VIII |
SCOALA
NR. 38 |
SALA 0.9 - CORP A |
5 |
CIOBOTARU
ANDREEA |
VI |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 0.9 - CORP A |
6 |
CIOBOTARU ANDREEA VIOLETA |
VIII |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 0.9 - CORP A |
7 |
CIOBOTARU
ANDREEA |
VI |
LIC.DUNAREA |
SALA 0.9 - CORP A |
8 |
CIORICI
G. ANDRADA |
VIII |
CNVA |
SALA 0.9 - CORP A |
9 |
COJOCARU S. ANDREEA |
VI |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.9 - CORP A |
10 |
COCU
M. BOGDAN |
VIII |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 0.9 - CORP A |
11 |
CONDURACHI
D. CORINA |
VI |
CNVA |
SALA 0.9 - CORP A |
12 |
COTOS IOANA |
VIII |
CNCN |
SALA 0.9 - CORP A |
13 |
CONSTANTINESCU
MIRUNA LAVINIA |
VI |
CNVA |
SALA 0.9 - CORP A |
14 |
CRACIUN V. GEORGIANA |
VIII |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 0.9 - CORP A |
15 |
CRANGANU
TOMAIDA |
VI |
SCOALA
NR. 3 |
SALA 0.9 - CORP A |
16 |
CRETU ANAMARIA |
VIII |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 0.9 - CORP A |
17 |
CRACIUN
A. ELENA |
VI |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.9 - CORP A |
18 |
CUCOANES S. ALINA |
VIII |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 0.9 - CORP A |
19 |
CRISTEA A. ALINA |
VI |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.9 - CORP A |
20 |
DINU C. CRISTINA |
VIII |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 0.9 - CORP A |
21 |
CRISTEA C. OANA NICOLETA |
VI |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 0.9 - CORP A |
22 |
DINULESCU BIANCA |
VIII |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 0.9 - CORP A |
1 |
CRISTEA CLAUDIA |
VI |
SCOALA NR. 22 |
SALA 0.10 - CORP A |
2 |
DUAGI
DENIS |
VIII |
CNAIC |
SALA 0.10 - CORP A |
3 |
CRISTESCU B. ILEANA |
VI |
CNVA |
SALA 0.10 - CORP A |
4 |
DUDU A. ALEXANDRA |
VIII |
SCOALA
NR. 7 |
SALA 0.10 - CORP A |
5 |
DIMA
BIANCA ANDREEA |
VI |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 0.10 - CORP A |
6 |
DUDUC
E. BOGDAN |
VIII |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 0.10 - CORP A |
7 |
DINU
G. DENISA GABRIELA |
VI |
SCOALA
NR. 7 |
SALA 0.10 - CORP A |
8 |
DUMITRIU ALEXANDRA |
VIII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.10 - CORP A |
9 |
DOBROTA M. TEODORA |
VI |
CNVA |
SALA 0.10 - CORP A |
10 |
FEREA
CRISTIAN |
VIII |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 0.10 - CORP A |
11 |
ENACHE S. ANA MARIA |
VI |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.10 - CORP A |
12 |
FLOREA
C. RADU MIHAI |
VIII |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 0.10 - CORP A |
13 |
ENI ALEXANDRA |
VI |
SCOALA
NR. 22 |
SALA 0.10 - CORP A |
14 |
FRANCU C. CATALINA |
VIII |
CNVA |
SALA 0.10 - CORP A |
15 |
FINICHIU F. ANDREEA |
VI |
SCOALA
NR. 16 |
SALA 0.10 - CORP A |
16 |
FRATILA
DANIEL |
VIII |
CNCN |
SALA 0.10 - CORP A |
17 |
FLOREA S. BIANCA AURORA |
VI |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 0.10 - CORP A |
18 |
FURNICA SABINA |
VIII |
LIC.M.ELIADE |
SALA 0.10 - CORP A |
19 |
GAVRILA C. OANA |
VI |
SCOALA
NR. 43 |
SALA 0.10 - CORP A |
20 |
GAVRILIUC V. IRINA |
VIII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 0.10 - CORP A |
21 |
GHEORGHE
L. TUDOR |
VI |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 0.10 - CORP A |
22 |
GHEORGHITA
ANDRADA |
VIII |
CNCN |
SALA 0.10 - CORP A |
1 |
GIOSAN M. DIANA ANDREEA |
VI |
SCOALA NR. 29 |
SALA 1.8 - CORP A |
2 |
GHEORGHITA F. GIULIA |
VIII |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 1.8 - CORP A |
3 |
GLAVAN M. ANDREEA |
VI |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 1.8 - CORP A |
4 |
HANCU E. MIHAELA |
VIII |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 1.8 - CORP A |
5 |
GOLDURA
ANDREI |
VI |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 1.8 - CORP A |
6 |
ICONOMESCU
V. RAMONA |
VIII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.8 - CORP A |
7 |
GOLOGAN S. NICOLETA BIANCA |
VI |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.8 - CORP A |
8 |
IONESCU
SPIRU ANDREI |
VIII |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 1.8 - CORP A |
9 |
GRIGORE A. ANDREEA |
VI |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 1.8 - CORP A |
10 |
IORDACHE S. STEFAN |
VIII |
SCOALA
NR. 1 |
SALA 1.8 - CORP A |
11 |
GROSU
ANDREI |
VI |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 1.8 - CORP A |
12 |
ISAIA C. BIANCA ANDREEA |
VIII |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 1.8 - CORP A |
13 |
GRUMEZESCU M. RAMONA ALEXANDRA |
VI |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 1.8 - CORP A |
14 |
IVASCU G. BIANCA |
VIII |
SCOALA
NR. 24 |
SALA 1.8 - CORP A |
15 |
GUITA BIANCA |
VI |
CNCN |
SALA 1.8 - CORP A |
16 |
LAZAR L. FLAVIA |
VIII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 1.8 - CORP A |
17 |
HAMZA G. GABRIELA |
VI |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 1.8 - CORP A |
18 |
LACATUS MIRUNA |
VIII |
CNCN |
SALA 1.8 - CORP A |
19 |
HARABAGIU D. ANAMARIA |
VI |
SCOALA
NR. 43 |
SALA 1.8 - CORP A |
20 |
LUNCA
C. ANDRADA |
VIII |
SCOALA
NR. 24 |
SALA 1.8 - CORP A |
21 |
HARNAGEA
C. SORINA ANA |
VI |
SCOALA
NR. 20 |
SALA 1.8 - CORP A |
22 |
MAFTEI S. ANDREEA ALEXANDRA |
VIII |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 1.8 - CORP A |
1 |
HOTHAZIE S. MIRCEA |
VI |
SCOALA NR. 29 |
SALA 1.9 - CORP A |
2 |
MANCOS
C. LIGIA DANIELA |
VIII |
SCOALA
NR. 20 |
SALA 1.9 - CORP A |
3 |
ILIE
GABRIEL |
VI |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 1.9 - CORP A |
4 |
MARDARE ANDREEA |
VIII |
CNCN |
SALA 1.9 - CORP A |
5 |
IOAN I. DIANA |
VI |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 1.9 - CORP A |
6 |
MATEI-BOTA M. ANDREEA |
VIII |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 1.9 - CORP A |
7 |
IORDACHE MIHAELA |
VI |
CNCN |
SALA 1.9 - CORP A |
8 |
MATEI C. MADALINA |
VIII |
SCOALA
NR. 16 |
SALA 1.9 - CORP A |
9 |
IORDACHE RAZVAN |
VI |
CNAIC |
SALA 1.9 - CORP A |
10 |
MATEI EMANUELA |
VIII |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 1.9 - CORP A |
11 |
IVAN M. BIANCA |
VI |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 1.9 - CORP A |
12 |
MAVRU
S. ELIZ |
VIII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 1.9 - CORP A |
13 |
IVAN MOHOR C. MARA |
VI |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 1.9 - CORP A |
14 |
MELINTE F. ANA MARIA |
VIII |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 1.9 - CORP A |
15 |
JITARU M. ALINA MARIA |
VI |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.9 - CORP A |
16 |
METEHAU
LACRAMIOARA |
VIII |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 1.9 - CORP A |
17 |
LIFICIU ADRIAN |
VI |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 1.9 - CORP A |
18 |
MICU ANA MARIA |
VIII |
CNAIC |
SALA 1.9 - CORP A |
19 |
LUNGU
C. DENISA AURORA |
VI |
SCOALA
NR. 43 |
SALA 1.9 - CORP A |
20 |
MIHAILESCU GABRIELA |
VIII |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 1.9 - CORP A |
21 |
MAFTEI
L. SILVIU ANDREI |
VI |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 1.9 - CORP A |
22 |
MIHOCI M. IONUT CRISTIAN |
VIII |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 1.9 - CORP A |
1 |
MIHAI FLORINA |
VI |
LIC.M.ELIADE |
SALA 1.10 - CORP A |
2 |
MILEA V. CARMEN |
VIII |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 1.10 - CORP A |
3 |
MIHALCEA A. SABIN ADRIAN |
VI |
SCOALA
NR. 38 |
SALA 1.10 - CORP A |
4 |
MORARU R. ANDREEA GABRIELA |
VIII |
SCOALA
NR. 3 |
SALA 1.10 - CORP A |
5 |
MIHALCEA ALINA |
VI |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 1.10 - CORP A |
6 |
MORUN CRISTIAN |
VIII |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 1.10 - CORP A |
7 |
MOISI S. ADELINA |
VI |
SCOALA
NR. 7 |
SALA 1.10 - CORP A |
8 |
MOSCU D. MIRELA |
VIII |
SCOALA
NR. 16 |
SALA 1.10 - CORP A |
9 |
NAZARE DANIELA |
VI |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 1.10 - CORP A |
10 |
MUNTEANU BIANCA |
VIII |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 1.10 - CORP A |
11 |
NEAGU P. ANDREEA |
VI |
SCOALA
NR. 40 |
SALA 1.10 - CORP A |
12 |
MUNTEANU G. MARIA TEODORA |
VIII |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 1.10 - CORP A |
13 |
NICOLAE ANITA |
VI |
SCOALA
NR. 22 |
SALA 1.10 - CORP A |
14 |
MUNTEANU MARIUS |
VIII |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 1.10 - CORP A |
15 |
NISTOR M. ANCA |
VI |
SCOALA
NR. 24 |
SALA 1.10 - CORP A |
16 |
MUNTEANU V. ANDREEA |
VIII |
SCOALA
NR. 43 |
SALA 1.10 - CORP A |
17 |
OPREA A. RAMONA |
VI |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 1.10 - CORP A |
18 |
NASTASE G. STEFAN |
VIII |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 1.10 - CORP A |
19 |
PARASCA C. MIHAELA |
VI |
SCOALA
NR. 24 |
SALA 1.10 - CORP A |
20 |
NAZARE D. ANDREEA PAULA |
VIII |
CNVA |
SALA 1.10 - CORP A |
21 |
PATRASCU MADALINA |
VI |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 1.10 - CORP A |
1 |
NEACSU ANDREEA CRISTINA |
VIII |
SCOALA NR. 26 |
SALA 1.11 - CORP A |
2 |
PATRICHE ADRIANA |
VI |
SCOALA
NR. 12 |
SALA 1.11 - CORP A |
3 |
NECULA I. GABRIELA |
VIII |
SCOALA
NR. 33 |
SALA 1.11 - CORP A |
4 |
POTRIVITU IOANA |
VI |
CNCN |
SALA 1.11 - CORP A |
5 |
PARFENE V. ANISIA NICOLETA |
VIII |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 1.11 - CORP A |
6 |
PRODAN D. ROXANA ANDREEA |
VI |
SCOALA
NR. 7 |
SALA 1.11 - CORP A |
7 |
PARTENIE MADALINA GEORGIANA |
VIII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.11 - CORP A |
8 |
RACOVITA DIANA |
VI |
CNVA |
SALA 1.11 - CORP A |
9 |
PASCU C. LAURA |
VIII |
CNVA |
SALA 1.11 - CORP A |
10 |
RADU BIANCA |
VI |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 1.11 - CORP A |
11 |
PLETEA S. IULIA |
VIII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.11 - CORP A |
12 |
RASTGU S. ATIS ANGELICA |
VI |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 1.11 - CORP A |
13 |
POPA D. CEZAR |
VIII |
SCOALA
NR. 7 |
SALA 1.11 - CORP A |
14 |
RATA ANDREEA |
VI |
SCOALA
NR. 17 |
SALA 1.11 - CORP A |
15 |
POPA D. ANDREEA |
VIII |
SCOALA
NR. 9 |
SALA 1.11 - CORP A |
16 |
RADUT R. GEORGIANA ANDREEA |
VI |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 1.11 - CORP A |
17 |
PRISECARU MANUELA |
VIII |
SCOALA
NR. 18 |
SALA 1.11 - CORP A |
18 |
SEMCIUC F. GEORGIANA ANDREEA |
VI |
LIC.D.CUCLIN |
SALA 1.11 - CORP A |
19 |
RADU F. ANDRA |
VIII |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 1.11 - CORP A |
20 |
SLAVU V. ANDREEA MIRELA |
VI |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 1.11 - CORP A |
21 |
SAMOILA ANDREI |
VIII |
LIC.M.ELIADE |
SALA 1.11 - CORP A |
1 |
STAN M. BIANCA |
VI |
SCOALA NR. 13 |
SALA 1.12 - CORP A |
2 |
SANDU C. ANDREEA |
VIII |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 1.12 - CORP A |
3 |
STANCIU B. VICTOR GEORGE |
VI |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 1.12 - CORP A |
4 |
SAVIN R. MIHAELA |
VIII |
SCOALA
NR. 38 |
SALA 1.12 - CORP A |
5 |
STATE ALIN |
VI |
SCOALA
NR. 18 |
SALA 1.12 - CORP A |
6 |
SCUTARU CATALINA |
VIII |
LIC.DUNAREA |
SALA 1.12 - CORP A |
7 |
SUSNEA IULIANA |
VI |
SCOALA
NR. 3 |
SALA 1.12 - CORP A |
8 |
SEREA N. BOGDAN |
VIII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.12 - CORP A |
9 |
SAIGAU M. ANDRA |
VI |
CNVA |
SALA 1.12 - CORP A |
10 |
SIMA C. ANDREEA |
VIII |
CNVA |
SALA 1.12 - CORP A |
11 |
TABACARU MARIA |
VI |
LIC.DUNAREA |
SALA 1.12 - CORP A |
12 |
SMADU ANGELA |
VIII |
SCOALA
NR. 16 |
SALA 1.12 - CORP A |
13 |
TEODORESCU CLAUDIA |
VI |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 1.12 - CORP A |
14 |
SOCIU S. VALENTINA |
VIII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.12 - CORP A |
15 |
TODERASCU V. DIANA ANA MARIA |
VI |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 1.12 - CORP A |
16 |
STAHIE M. EMILIA ELENA |
VIII |
SCOALA
NR. 5 |
SALA 1.12 - CORP A |
17 |
TRIMBITARU L. CORNELIA |
VI |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.12 - CORP A |
18 |
STAMATE DAVID |
VIII |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 1.12 - CORP A |
19 |
TUDORACHE S. ALINA TEODORA |
VI |
SCOALA
NR. 3 |
SALA 1.12 - CORP A |
20 |
SCHIOPU
CRISTIAN EDUARD |
VIII |
SCOALA
NR. 26 |
SALA 1.12 - CORP A |
21 |
VANAGA G. ALINA GABRIELA |
VI |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 1.12 - CORP A |
1 |
SEREMET G. ALEXANDRU |
VIII |
SCOALA NR. 28 |
SALA 1.13 - CORP A |
2 |
VICOL CRISTINA |
VI |
SCOALA
NR. 2 |
SALA 1.13 - CORP A |
3 |
TIRCAVU D. MARIA |
VIII |
SCOALA
NR. 25 |
SALA 1.13 - CORP A |
4 |
VLAD L. OZANA |
VI |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 1.13 - CORP A |
5 |
TUFA G. DIANA IOANA |
VIII |
CNVA |
SALA 1.13 - CORP A |
6 |
VOIASCIUC G. CLAUDIA |
VI |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.13 - CORP A |
7 |
UNGUREANU C. RALUCA IULIA |
VIII |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 1.13 - CORP A |
8 |
ZAMFIR
C. ANDREI |
VI |
SCOALA
NR. 42 |
SALA 1.13 - CORP A |
9 |
UNTARU I. COSMIN ANDREI |
VIII |
SCOALA
NR. 10 |
SALA 1.13 - CORP A |
10 |
ZLATESCU ANA |
VI |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 1.13 - CORP A |
11 |
URSOIU L. TEODORA |
VIII |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.13 - CORP A |
12 |
ZONTE V. ALINA |
VI |
SCOALA
NR. 29 |
SALA 1.13 - CORP A |
13 |
VIERU MIRELA ELENA |
VIII |
SCOALA
NR. 11 |
SALA 1.13 - CORP A |
14 |
ZONTEA MALVIANA |
VI |
CNCN |
SALA 1.13 - CORP A |
15 |
VISTERNEANU IULIA |
VIII |
CNCN |
SALA 1.13 - CORP A |
16 |
TRANDAFIR IONUT |
VI |
SCOALA
NR. 18 |
SALA 1.13 - CORP A |
17 |
VRABIE D. ANDRA |
VIII |
SCOALA
NR. 28 |
SALA 1.13 - CORP A |
18 |
BURGHELEA
I. ABIGAIL |
VI |
SCOALA
NR. 13 |
SALA 1.13 - CORP A |
19 |
ZLATA DAIANA |
VIII |
SCOALA
NR. 18 |
SALA 1.13 - CORP A |
20 |
DIMA E. IOANA CLAUDIA |
VI |
CNVA |
SALA 1.13 - CORP A |
21 |
FRANGULEA D. MARA ANDREEA |
VIII |
SCOALA
NR. 41 |
SALA 1.13 - CORP A |
|
|
|
|
|
|
|
|