INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN
GALAŢI Concursul pentru ocuparea funcţiilor vacante de director şi director adjunct din unităţile de învăţământ preuniversitar de stat, sesiunea 2021 CENTRUL SPECIAL LICEUL TEHNOLOGIC „GENERAL DE MARINĂ NICOLAE DUMITRESCU MAICAN” GALAȚI |
|||||||||
GRAFICUL DE DESFĂȘURARE A PROBELOR DE INTERVIU PENTRU CANDIDAȚII ADMIȘI LA PROBA SCRISĂ ÎN CADRUL CONCURSULUI DE OCUPARE A FUNCȚIILOR VACANTE DE DIRECTOR / DIRECTOR ADJUNCT DIN UNITĂȚILE DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DIN JUDEȚUL GALAȚI, SESIUNEA 2021 | |||||||||
Nr. crt. | Unitate școlară | Nume | Prenume | Cod anonimizare | Funcție | Ziua | Ora interviu | Sala | Opțiune anonimizare (DA/NU) |
1 | Colegiul de Industrie Alimentară „Elena Doamna” Galați | GL_62 | director | 16.11.2021 | 13.30 | Sala 2 | DA | ||
2 | Colegiul de Industrie Alimentară „Elena Doamna” Galați | GL_62 | director adjunct | 16.11.2021 | 14.40 | Sala 2 | DA | ||
3 | Colegiul de Industrie Alimentară „Elena Doamna” Galați | GL_268 | director adjunct | 16.11.2021 | 15.50 | Sala 2 | DA | ||
4 | Colegiul Economic „Virgil Madgearu” Galați | GL_120 | director | 03.12.2021 | 9.00 | Sala 1 | DA | ||
5 | Colegiul Economic „Virgil Madgearu” Galați | GL_43 | director | 03.12.2021 | 10.10 | Sala 1 | DA | ||
6 | Colegiul Economic „Virgil Madgearu” Galați | GL_120 | director adjunct | 03.12.2021 | 11.20 | Sala 1 | DA | ||
7 | Colegiul Economic „Virgil Madgearu” Galați | GL_47 | director adjunct | 03.12.2021 | 12.30 | Sala 1 | DA | ||
8 | Colegiul Economic „Virgil Madgearu” Galați | GL_43 | director adjunct | 03.12.2021 | 13.40 | Sala 1 | DA | ||
9 | Colegiul Național „Alexandru Ioan Cuza” Galați | GL_149 | director | 15.11.2021 | 13.00 | Sala 1 | DA | ||
10 | Colegiul Național „Calistrat Hogaș” Tecuci | GL_20 | director | 22.11.2021 | 9.00 | Sala 5 | DA | ||
11 | Colegiul Național „Calistrat Hogaș” Tecuci | GL_211 | director | 22.11.2021 | 10.10 | Sala 5 | DA | ||
12 | Colegiul Național „Costache Negri” Galați | GL_227 | director adjunct | 24.11.2021 | 10.10 | Sala 1 | DA | ||
13 | Colegiul Național „Costache Negri” Galați | GL_53 | director | 24.11.2021 | 9.00 | Sala 1 | DA | ||
14 | Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” Galați | GL_02 | director | 16.11.2021 | 10.10 | Sala 5 | DA | ||
15 | Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” Galați | GL_135 | director | 16.11.2021 | 11.20 | Sala 5 | DA | ||
16 | Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” Galați | GL_07 | director adjunct | 16.11.2021 | 12.30 | Sala 5 | DA | ||
17 | Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” Galați | GL_135 | director adjunct | 16.11.2021 | 13.40 | Sala 5 | DA | ||
18 | Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu” Galați | GL_07 | director | 16.11.2021 | 9.00 | Sala 5 | DA | ||
19 | Colegiul Național „Spiru Haret” Tecuci | GL_78 | director adjunct | 18.11.2021 | 10.10 | Sala 3 | DA | ||
20 | Colegiul Național „Spiru Haret” Tecuci | GL_33 | director | 18.11.2021 | 9.00 | Sala 3 | DA | ||
21 | Colegiul Național „Vasile Alecsandri” Galați | GL_198 | director adjunct | 22.11.2021 | 10.10 | Sala 6 | DA | ||
22 | Colegiul Național „Vasile Alecsandri” Galați | GL_225 | director | 22.11.2021 | 9.00 | Sala 6 | DA | ||
23 | Colegiul Național de Agricultură și Economie Tecuci | GL_103 | director | 19.11.2021 | 11.00 | Sala 1 | DA | ||
24 | Colegiul Național de Agricultură și Economie Tecuci | GL_137 | director adjunct | 19.11.2021 | 12.10 | Sala 1 | DA | ||
25 | Grădinița cu Program Prelungit „Arlechino” Galați | GL_29 | director | 15.11.2021 | 9.00 | Sala 6 | DA | ||
26 | Grădinița cu Program Prelungit „Camil Ressu” Galați | GL_15 | director | 15.11.2021 | 11.30 | Sala 6 | DA | ||
27 | Grădinița cu Program prelungit „Codruța” Galați | GL_87 | director | 16.11.2021 | 9.00 | Sala 6 | DA | ||
28 | Grădinița cu Program Prelungit „Croitorașul cel Viteaz” Galați | GL_16 | director | 16.11.2021 | 11.30 | Sala 6 | DA | ||
29 | Grădinița cu Program prelungit „Elena Doamna” Galați | GL_70 | director | 19.11.2021 | 14.00 | Sala 6 | DA | ||
30 | Grădinița cu Program Prelungit „Licurici” Galați | GL_105 | director | 17.11.2021 | 9.00 | Sala 6 | DA | ||
31 | Grădinița cu Program Prelungit „Motanul Încălțat” Galați | BADIU | MIRELA - TEODORA | director | 17.11.2021 | 11.30 | Sala 6 | NU | |
32 | Grădinița cu Program Prelungit „Step by Step” Galați | GL_12 | director | 19.11.2021 | 11.30 | Sala 6 | DA | ||
33 | Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Galați | GL_16 | director | 15.11.2021 | 14.30 | Sala 6 | DA | ||
34 | Grădinița cu Program Prelungit Nr. 16 Tecuci | GL_255 | director | 19.11.2021 | 9.00 | Sala 6 | DA | ||
35 | Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Galați | GL_16 | director | 18.11.2021 | 9.00 | Sala 6 | DA | ||
36 | Grădinița cu Program Prelungit Nr. 36 Galați | GL_68 | director | 18.11.2021 | 11.30 | Sala 6 | DA | ||
37 | Grădinița cu Program Prelungit Nr. 64 Galați | HURDUC | GINA | director | 18.11.2021 | 14.30 | Sala 6 | NU | |
38 | Grădinița cu Program Prelungit Nr. 9 Galați | GL_86 | director | 16.11.2021 | 14.30 | Sala 6 | DA | ||
39 | Liceul cu Program Sportiv Galați | GL_250 | director | 16.11.2021 | 10.10 | Sala 1 | DA | ||
40 | Liceul cu Program Sportiv Galați | GL_98 | director adjunct | 16.11.2021 | 11.20 | Sala 1 | DA | ||
41 | Liceul cu Program Sportiv Galați | GL_250 | director adjunct | 16.11.2021 | 12.30 | Sala 1 | DA | ||
42 | Liceul cu Program Sportiv Galați | GL_98 | director | 16.11.2021 | 9.00 | Sala 1 | DA | ||
43 | Liceul de Arte „Dimitrie Cuclin” Galați | GL_26 | director | 22.11.2021 | 10.10 | Sala 1 | DA | ||
44 | Liceul de Arte „Dimitrie Cuclin” Galați | ANASIA | SIMONA | director adjunct | 22.11.2021 | 11.20 | Sala 1 | NU | |
45 | Liceul de Arte „Dimitrie Cuclin” Galați | GL_217 | director adjunct | 22.11.2021 | 12.30 | Sala 1 | DA | ||
46 | Liceul de Arte „Dimitrie Cuclin” Galați | ANASIA | SIMONA | director | 22.11.2021 | 9.00 | Sala 1 | NU | |
47 | Liceul de Transporturi Auto „Traian Vuia” Galați | GL_150 | director adjunct | 19.11.2021 | 10.10 | Sala 4 | DA | ||
48 | Liceul de Transporturi Auto „Traian Vuia” Galați | GL_155 | director adjunct | 19.11.2021 | 11.20 | Sala 4 | DA | ||
49 | Liceul de Transporturi Auto „Traian Vuia” Galați | GL_159 | director | 19.11.2021 | 9.00 | Sala 4 | DA | ||
50 | Liceul de Turism și Alimentație „Dumitru Moțoc” Galați | GL_64 | director | 23.11.2021 | 10.10 | Sala 1 | DA | ||
51 | Liceul de Turism și Alimentație „Dumitru Moțoc” Galați | GL_61 | director adjunct | 23.11.2021 | 11.20 | Sala 1 | DA | ||
52 | Liceul de Turism și Alimentație „Dumitru Moțoc” Galați | GL_221 | director | 23.11.2021 | 9.00 | Sala 1 | DA | ||
53 | Liceul Tehnologic „Anghel Saligny” Galați | GL_109 | director adjunct | 19.11.2021 | 9.00 | Sala 1 | DA | ||
54 | Liceul Tehnologic „Aurel Vlaicu” Galați | GUGUILĂ | CLAUDIA LILIANA | director adjunct | 19.11.2021 | 13.30 | Sala 3 | NU | |
55 | Liceul Tehnologic „Aurel Vlaicu” Galați | CIUPERCĂ | SILVIANA | director | 19.11.2021 | 12.30 | Sala 3 | NU | |
56 | Liceul Tehnologic „Carol I” Galați | GL_127 | director adjunct | 15.11.2021 | 10.10 | Sala 5 | DA | ||
57 | Liceul Tehnologic „Carol I” Galați | GL_67 | director | 15.11.2021 | 9.00 | Sala 5 | DA | ||
58 | Liceul Tehnologic „Costache Conachi” comuna Pechea | GL_169 | director adjunct | 18.11.2021 | 10.10 | Sala 1 | DA | ||
59 | Liceul Tehnologic „Costache Conachi” comuna Pechea | GL_40 | director adjunct | 18.11.2021 | 11.20 | Sala 1 | DA | ||
60 | Liceul Tehnologic „Costache Conachi” comuna Pechea | GL_40 | director | 18.11.2021 | 9.00 | Sala 1 | DA | ||
61 | Liceul Tehnologic „Elena Caragiani” Tecuci | GL_69 | director | 24.11.2021 | 13.00 | Sala 3 | DA | ||
62 | Liceul Tehnologic „Elena Caragiani” Tecuci | GL_89 | director | 24.11.2021 | 14.10 | Sala 3 | DA | ||
63 | Liceul Tehnologic „Elena Caragiani” Tecuci | GL_89 | director adjunct | 24.11.2021 | 15.20 | Sala 3 | DA | ||
64 | Liceul Tehnologic „Eremia Grigorescu” Tg. Bujor | PANAIT | MARIUS | director | 23.11.2021 | 10.10 | Sala 3 | NU | |
65 | Liceul Tehnologic „Eremia Grigorescu” Tg. Bujor | PANAIT | MARIUS | director adjunct | 23.11.2021 | 11.20 | Sala 3 | NU | |
66 | Liceul Tehnologic „Eremia Grigorescu” Tg. Bujor | GL_77 | director | 23.11.2021 | 9.00 | Sala 3 | DA | ||
67 | Liceul Tehnologic „General de Marină Nicolae Dumitrescu Maican” Galați | COSTEA | ANTONETA-GABRIELA | director | 15.11.2021 | 9.00 | Sala 3 | NU | |
68 | Liceul Tehnologic „Ovid Caledoniu” Tecuci | GL_81 | director adjunct | 25.11.2021 | 9.00 | Sala 2 | DA | ||
69 | Liceul Tehnologic „Paul Bujor” Berești | GL_79 | director | 15.11.2021 | 13.00 | Sala 5 | DA | ||
70 | Liceul Tehnologic „Paul Bujor” Berești | GL_117 | director adjunct | 15.11.2021 | 14.10 | Sala 5 | DA | ||
71 | Liceul Tehnologic „Paul Dimo” Galați | GL_112 | director | 24.11.2021 | 10.10 | Sala 2 | DA | ||
72 | Liceul Tehnologic „Paul Dimo” Galați | GL_113 | director adjunct | 24.11.2021 | 11.20 | Sala 2 | DA | ||
73 | Liceul Tehnologic „Paul Dimo” Galați | TĂBĂCARU | GIGI | director adjunct | 24.11.2021 | 12.30 | Sala 2 | NU | |
74 | Liceul Tehnologic „Paul Dimo” Galați | TĂBĂCARU | GIGI | director | 24.11.2021 | 9.00 | Sala 2 | NU | |
75 | Liceul Tehnologic „Simion Mehedinți” Galați | GL_207 | director | 24.11.2021 | 10.10 | Sala 6 | DA | ||
76 | Liceul Tehnologic „Simion Mehedinți” Galați | GL_95 | director adjunct | 24.11.2021 | 11.20 | Sala 6 | DA | ||
77 | Liceul Tehnologic „Simion Mehedinți” Galați | GL_207 | director adjunct | 24.11.2021 | 12.30 | Sala 6 | DA | ||
78 | Liceul Tehnologic „Simion Mehedinți” Galați | GL_95 | director | 24.11.2021 | 9.00 | Sala 6 | DA | ||
79 | Liceul Tehnologic „Tudor Vladimirescu” comuna Tudor Vladimirescu | GL_105 | director | 24.11.2021 | 10.10 | Sala 5 | DA | ||
80 | Liceul Tehnologic „Tudor Vladimirescu” comuna Tudor Vladimirescu | GL_105 | director adjunct | 24.11.2021 | 11.20 | Sala 5 | DA | ||
81 | Liceul Tehnologic „Tudor Vladimirescu” comuna Tudor Vladimirescu | GL_51 | director | 24.11.2021 | 9.00 | Sala 5 | DA | ||
82 | Liceul Tehnologic Nr. 1 comuna Corod | GL_32 | director | 22.11.2021 | 12.30 | Sala 5 | DA | ||
83 | Liceul Tehnologic Nr. 1 comuna Corod | GL_143 | director adjunct | 22.11.2021 | 13.40 | Sala 5 | DA | ||
84 | Liceul Teoretic „Dunărea” Galați | GL_180 | director | 18.11.2021 | 10.10 | Sala 2 | DA | ||
85 | Liceul Teoretic „Dunărea” Galați | GL_135 | director | 18.11.2021 | 11.20 | Sala 2 | DA | ||
86 | Liceul Teoretic „Dunărea” Galați | GL_249 | director | 18.11.2021 | 9.00 | Sala 2 | DA | ||
87 | Liceul Teoretic „Dunărea” Galați | GL_47 | director adjunct | 19.11.2021 | 12.10 | Sala 2 | DA | ||
88 | Liceul Teoretic „Dunărea” Galați | GL_180 | director adjunct | 19.11.2021 | 13.20 | Sala 2 | DA | ||
89 | Liceul Teoretic „Dunărea” Galați | GL_135 | director adjunct | 19.11.2021 | 14.30 | Sala 2 | DA | ||
90 | Liceul Teoretic „Dunărea” Galați | GL_249 | director adjunct | 19.11.2021 | 11.00 | Sala 2 | DA | ||
91 | Liceul Teoretic „Emil Racoviță” Galați | GL_135 | director adjunct | 23.11.2021 | 10.10 | Sala 2 | DA | ||
92 | Liceul Teoretic „Emil Racoviță” Galați | GL_209 | director | 23.11.2021 | 9.00 | Sala 2 | DA | ||
93 | Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Galați | GL_144 | director adjunct | 22.11.2021 | 10.10 | Sala 4 | DA | ||
94 | Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Galați | GL_144 | director | 22.11.2021 | 9.00 | Sala 4 | DA | ||
95 | Liceul Teoretic „Sfânta Maria” Galați | ENE | MONICA | director | 24.11.2021 | 13.00 | Sala 1 | NU | |
96 | Liceul Teoretic „Sfânta Maria” Galați | GL_135 | director | 24.11.2021 | 14.10 | Sala 1 | DA | ||
97 | Palatul copiilor și elevilor Galați | GL_249 | director | 19.11.2021 | 9.00 | Sala 3 | DA | ||
98 | Palatul copiilor și elevilor Galați | GL_82 | director | 19.11.2021 | 10.10 | Sala 3 | DA | ||
99 | Școala Gimnazială „Alexandru Moruzi” comuna Pechea | GL_251 | director | 18.11.2021 | 13.00 | Sala 1 | DA | ||
100 | Școala Gimnazială „Constantin Gh. Marinescu” Galați | GL_204 | director | 23.11.2021 | 14.00 | Sala 1 | DA | ||
101 | Școala Gimnazială „Constantin Gh. Marinescu” Galați | GL_47 | director adjunct | 23.11.2021 | 15.10 | Sala 1 | DA | ||
102 | Școala Gimnazială „Dan Barbilian” Galați | GL_91 | director | 23.11.2021 | 10.10 | Sala 6 | DA | ||
103 | Școala Gimnazială „Dan Barbilian” Galați | GL_52 | director | 23.11.2021 | 11.20 | Sala 6 | DA | ||
104 | Școala Gimnazială „Dan Barbilian” Galați | GL_95 | director adjunct | 23.11.2021 | 12.30 | Sala 6 | DA | ||
105 | Școala Gimnazială „Dan Barbilian” Galați | GL_91 | director adjunct | 23.11.2021 | 13.40 | Sala 6 | DA | ||
106 | Școala Gimnazială „Dan Barbilian” Galați | GL_95 | director | 23.11.2021 | 9.00 | Sala 6 | DA | ||
107 | Școala Gimnazială „Dimitrie Sturdza” Tecuci | GL_18 | director | 18.11.2021 | 13.00 | Sala 4 | DA | ||
108 | Școala Gimnazială „Doamna Nica” comuna Valea Mărului | GL_230 | director | 25.11.2021 | 9.00 | Sala 6 | DA | ||
109 | Școala Gimnazială „Elena Doamna” Tecuci | GL_13 | director | 22.11.2021 | 12.00 | Sala 4 | DA | ||
110 | Școala Gimnazială „Ene Patriciu” comuna Smulți | MUNTENIȚA | CARMEN | director | 25.11.2021 | 12.00 | Sala 6 | NU | |
111 | Școala Gimnazială „Gabriel Drăgan” comuna Nicorești | ȚUCHEL | NICUȚA | director | 23.11.2021 | 12.00 | Sala 5 | NU | |
112 | Școala Gimnazială „General Dumitru Dămăceanu” comuna Cosmești | GL_51 | director | 03.12.2021 | 12.30 | Sala 5 | DA | ||
113 | Școala Gimnazială „General Dumitru Dămăceanu” comuna Cosmești | GL_14 | director | 03.12.2021 | 13.40 | Sala 5 | DA | ||
114 | Școala Gimnazială „Gheorghe Poalelungi” comuna Măstăcani | GL_25 | director | 25.11.2021 | 9.00 | Sala 3 | DA | ||
115 | Școala Gimnazială „Gheorghe și Maria Tașcă” comuna Bălăbănești | GL_88 | director | 26.11.2021 | 9.00 | Sala 4 | DA | ||
116 | Școala Gimnazială „Grigore Moisil” Galați | EMANDACHE | IONELA-CĂTĂLINA | director | 22.11.2021 | 13.00 | Sala 6 | NU | |
117 | Școala Gimnazială „Grigore Moisil” Galați | GL_08 | director | 22.11.2021 | 14.10 | Sala 6 | DA | ||
118 | Școala Gimnazială „Iorgu Iordan” Tecuci | STĂNILĂ | CRISTIAN | director | 18.11.2021 | 13.00 | Sala 3 | NU | |
119 | Școala Gimnazială „Iorgu Iordan” Tecuci | GL_116 | director adjunct | 18.11.2021 | 14.10 | Sala 3 | DA | ||
120 | Școala Gimnazială „Iulia Hașdeu” Galați | GL_23 | director | 24.11.2021 | 14.00 | Sala 4 | DA | ||
121 | Școala Gimnazială „Ludovic Cosma” Galați | GL_54 | director | 24.11.2021 | 12.00 | Sala 4 | DA | ||
122 | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Galați | GL_104 | director | 25.11.2021 | 13.30 | Sala 5 | DA | ||
123 | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Galați | GL_104 | director adjunct | 25.11.2021 | 14.30 | Sala 5 | DA | ||
124 | Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Galați | GL_08 | director | 25.11.2021 | 12.30 | Sala 5 | DA | ||
125 | Școala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Galați | GL_260 | director adjunct | 22.11.2021 | 10.10 | Sala 3 | DA | ||
126 | Școala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Galați | GL_263 | director adjunct | 22.11.2021 | 11.20 | Sala 3 | DA | ||
127 | Școala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Galați | GL_263 | director | 22.11.2021 | 9.00 | Sala 3 | DA | ||
128 | Școala Gimnazială „Miron Costin” Galați | GL_75 | director | 15.11.2021 | 11.30 | Sala 3 | DA | ||
129 | Școala Gimnazială „Miron Costin” Galați | GL_50 | director adjunct | 15.11.2021 | 12.40 | Sala 3 | DA | ||
130 | Școala Gimnazială „Petru Rareș” comuna Frumușița | GL_76 | director | 26.11.2021 | 12.30 | Sala 5 | DA | ||
131 | Școala Gimnazială „Prof. Emil Panaitescu” comuna Cudalbi | GL_122 | director | 23.11.2021 | 10.10 | Sala 4 | DA | ||
132 | Școala Gimnazială „Prof. Emil Panaitescu” comuna Cudalbi | GL_20 | director adjunct | 23.11.2021 | 11.20 | Sala 4 | DA | ||
133 | Școala Gimnazială „Prof. Emil Panaitescu” comuna Cudalbi | GL_122 | director adjunct | 23.11.2021 | 12.30 | Sala 4 | DA | ||
134 | Școala Gimnazială „Prof. Emil Panaitescu” comuna Cudalbi | GL_20 | director | 23.11.2021 | 9.00 | Sala 4 | DA | ||
135 | Școala Gimnazială „Sf. Stelian” sat Umbrărești Deal, comuna Umbrărești | BABEȘ | MONICA | director | 19.11.2021 | 11.00 | Sala 5 | NU | |
136 | Școala Gimnazială „Sfânta Cuvioasa Parascheva” comuna Smârdan | GL_72 | director adjunct | 15.11.2021 | 10.10 | Sala 1 | DA | ||
137 | Școala Gimnazială „Sfânta Cuvioasa Parascheva” comuna Smârdan | GL_72 | director | 15.11.2021 | 9.00 | Sala 1 | DA | ||
138 | Școala Gimnazială „Sfântul Grigorie Teologul” Galați | GL_242 | director | 25.11.2021 | 14.00 | Sala 2 | DA | ||
139 | Școala Gimnazială „Sfântul Ierarh Nicolae” comuna Vlădești | GL_35 | director | 23.11.2021 | 13.30 | Sala 3 | DA | ||
140 | Școala Gimnazială „Sfântul Nicolae” comuna Vânători | GL_09 | director | 02.12.2021 | 9.00 | Sala 5 | DA | ||
141 | Școala Gimnazială „Sfinții Împărați” Galați | GL_08 | director | 26.11.2021 | 10.10 | Sala 6 | DA | ||
142 | Școala Gimnazială „Sfinții Împărați” Galați | GL_47 | director adjunct | 26.11.2021 | 11.20 | Sala 6 | DA | ||
143 | Școala Gimnazială „Sfinții Împărați” Galați | GL_44 | director adjunct | 26.11.2021 | 12.30 | Sala 6 | DA | ||
144 | Școala Gimnazială „Sfinții Împărați” Galați | CRISTEA | ELENA LAURA | director | 26.11.2021 | 9.00 | Sala 6 | NU | |
145 | Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Galați | GL_233 | director adjunct | 15.11.2021 | 10.10 | Sala 2 | DA | ||
146 | Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Galați | GL_226 | director | 15.11.2021 | 9.00 | Sala 2 | DA | ||
147 | Școala Gimnazială „Ștefan Octavian Iosif” Tecuci | GL_51 | director | 23.11.2021 | 9.00 | Sala 5 | DA | ||
148 | Școala Gimnazială „Tudor Pamfile” comuna Tepu | GL_141 | director | 03.12.2021 | 9.00 | Sala 2 | DA | ||
149 | Școala Gimnazială „Unirea” comuna Braniștea | GL_23 | director | 15.11.2021 | 15.00 | Sala 2 | DA | ||
150 | Școala Gimnazială „Victor Ion Popa” comuna Ivești | GL_188 | director | 17.11.2021 | 9.00 | Sala 3 | DA | ||
151 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Băleni | SEBASTIANOV | NICOLETA | director | 03.12.2021 | 14.00 | Sala 2 | NU | |
152 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Băneasa | GL_178 | director | 19.11.2021 | 15.00 | Sala 5 | DA | ||
153 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Barcea | BUJOR | VIRGINIA | director | 25.11.2021 | 14.40 | Sala 2 | NU | |
154 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Brăhășești | GL_132 | director | 03.12.2021 | 11.30 | Sala 4 | DA | ||
155 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Brăhășești | GL_121 | director adjunct | 03.12.2021 | 12.40 | Sala 4 | DA | ||
156 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Cavadinești | GL_269 | director | 15.11.2021 | 13.00 | Sala 2 | DA | ||
157 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Drăgănești | GL_140 | director | 26.11.2021 | 11.30 | Sala 4 | DA | ||
158 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Drăgușeni | GL_177 | director | 03.12.2021 | 9.00 | Sala 6 | DA | ||
159 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Foltești | GL_156 | director | 03.12.2021 | 12.00 | Sala 2 | DA | ||
160 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Frumușița | GL_124 | director | 23.11.2021 | 14.10 | Sala 2 | DA | ||
161 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Frumușița | GL_23 | director | 23.11.2021 | 13.00 | Sala 2 | DA | ||
162 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Grivița | CONSTANDACHE | LOREDANA MARIA | director | 26.11.2021 | 9.00 | Sala 1 | NU | |
163 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Independența | GL_41 | director | 17.11.2021 | 9.00 | Sala 2 | DA | ||
164 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Independența | GL_42 | director adjunct | 17.11.2021 | 10.10 | Sala 2 | DA | ||
165 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Liești | GL_187 | director | 16.11.2021 | 9.00 | Sala 2 | DA | ||
166 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Munteni | GL_219 | director | 26.11.2021 | 10.00 | Sala 2 | DA | ||
167 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Munteni | GL_145 | director | 26.11.2021 | 9.00 | Sala 2 | DA | ||
168 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Nămoloasa | GL_59 | director | 26.11.2021 | 14.30 | Sala 5 | DA | ||
169 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Poiana | GL_14 | director | 02.12.2021 | 11.30 | Sala 5 | DA | ||
170 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Rediu | GL_128 | director | 19.11.2021 | 13.10 | Sala 5 | DA | ||
171 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Slobozia Conachi | GL_153 | director | 15.11.2021 | 15.00 | Sala 1 | DA | ||
172 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Suhurlui | GL_48 | director | 26.11.2021 | 11.30 | Sala 1 | DA | ||
173 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Tulucești | GL_212 | director | 02.12.2021 | 10.10 | Sala 3 | DA | ||
174 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Tulucești | GL_217 | director adjunct | 02.12.2021 | 11.20 | Sala 3 | DA | ||
175 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Tulucești | GL_212 | director adjunct | 02.12.2021 | 12.30 | Sala 3 | DA | ||
176 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Tulucești | GL_217 | director | 02.12.2021 | 9.00 | Sala 3 | DA | ||
177 | Școala Gimnazială Nr. 1 comuna Umbrărești | GL_210 | director | 19.11.2021 | 9.00 | Sala 5 | DA | ||
178 | Școala Gimnazială Nr. 1 sat Slivna, comuna Berești-Meria | GL_246 | director | 25.11.2021 | 11.30 | Sala 4 | DA | ||
179 | Școala Gimnazială Nr. 1 sat Toflea, comuna Brăhășești | GL_197 | director | 03.12.2021 | 9.00 | Sala 4 | DA | ||
180 | Școala Gimnazială Nr. 1 sat Ungureni, comuna Munteni | GL_142 | director | 26.11.2021 | 12.30 | Sala 2 | DA | ||
181 | Școala Gimnazială Nr. 1 sat Ungureni, comuna Munteni | GL_215 | director | 26.11.2021 | 13.40 | Sala 2 | DA | ||
182 | Școala Gimnazială Nr. 10 Galați | GL_221 | director | 25.11.2021 | 10.10 | Sala 5 | DA | ||
183 | Școala Gimnazială Nr. 10 Galați | GL_240 | director | 25.11.2021 | 9.00 | Sala 5 | DA | ||
184 | Școala Gimnazială Nr. 16 Galați | GL_80 | director | 18.11.2021 | 13.00 | Sala 5 | DA | ||
185 | Școala Gimnazială Nr. 17 Galați | GL_22 | director | 17.11.2021 | 10.10 | Sala 5 | DA | ||
186 | Școala Gimnazială Nr. 17 Galați | GL_201 | director | 17.11.2021 | 11.20 | Sala 5 | DA | ||
187 | Școala Gimnazială Nr. 17 Galați | GL_102 | director | 17.11.2021 | 9.00 | Sala 5 | DA | ||
188 | Școala Gimnazială Nr. 17 Galați | GL_22 | director adjunct | 18.11.2021 | 10.10 | Sala 5 | DA | ||
189 | Școala Gimnazială Nr. 17 Galați | GL_201 | director adjunct | 18.11.2021 | 11.20 | Sala 5 | DA | ||
190 | Școala Gimnazială Nr. 17 Galați | GL_102 | director adjunct | 18.11.2021 | 9.00 | Sala 5 | DA | ||
191 | Școala Gimnazială Nr. 18 Galați | PAVALASCU | MIHAI | director adjunct | 25.11.2021 | 10.10 | Sala 4 | NU | |
192 | Școala Gimnazială Nr. 18 Galați | ALEXANDRESCU | GABRIELA | director | 25.11.2021 | 9.00 | Sala 4 | NU | |
193 | Școala Gimnazială Nr. 2 comuna Liești | SUSANU | STELUȚA | director | 16.11.2021 | 11.30 | Sala 2 | NU | |
194 | Școala Gimnazială Nr. 22 Galați | GL_06 | director | 02.12.2021 | 10.10 | Sala 1 | DA | ||
195 | Școala Gimnazială Nr. 22 Galați | GL_220 | director adjunct | 02.12.2021 | 11.20 | Sala 1 | DA | ||
196 | Școala Gimnazială Nr. 22 Galați | GL_06 | director adjunct | 02.12.2021 | 12.20 | Sala 1 | DA | ||
197 | Școala Gimnazială Nr. 22 Galați | GL_08 | director | 02.12.2021 | 9.00 | Sala 1 | DA | ||
198 | Școala Gimnazială Nr. 25 Galați | GL_174 | director | 03.12.2021 | 10.10 | Sala 3 | DA | ||
199 | Școala Gimnazială Nr. 25 Galați | GL_08 | director | 03.12.2021 | 9.00 | Sala 3 | DA | ||
200 | Școala Gimnazială Nr. 26 Galați | ANASIA | SIMONA | director | 02.12.2021 | 14.00 | Sala 5 | NU | |
201 | Școala Gimnazială Nr. 28 Galați | GL_71 | director adjunct | 18.11.2021 | 10.10 | Sala 4 | DA | ||
202 | Școala Gimnazială Nr. 28 Galați | GL_58 | director | 18.11.2021 | 9.00 | Sala 4 | DA | ||
203 | Școala Gimnazială Nr. 29 Galați | GL_260 | director | 16.11.2021 | 12.10 | Sala 3 | DA | ||
204 | Școala Gimnazială Nr. 29 Galați | GL_72 | director | 16.11.2021 | 13.20 | Sala 3 | DA | ||
205 | Școala Gimnazială Nr. 29 Galați | ANASIA | SIMONA | director | 16.11.2021 | 11.00 | Sala 3 | NU | |
206 | Școala Gimnazială Nr. 29 Galați | ANASIA | SIMONA | director adjunct | 17.11.2021 | 11.00 | Sala 3 | NU | |
207 | Școala Gimnazială Nr. 29 Galați | GL_47 | director adjunct | 17.11.2021 | 12.10 | Sala 3 | DA | ||
208 | Școala Gimnazială Nr. 29 Galați | GL_260 | director adjunct | 17.11.2021 | 13.20 | Sala 3 | DA | ||
209 | Școala Gimnazială Nr. 29 Galați | GL_72 | director adjunct | 17.11.2021 | 14.30 | Sala 3 | DA | ||
210 | Școala Gimnazială Nr. 3 Galați | GL_182 | director | 24.11.2021 | 10.10 | Sala 3 | DA | ||
211 | Școala Gimnazială Nr. 3 Galați | GL_08 | director | 24.11.2021 | 9.00 | Sala 3 | DA | ||
212 | Școala Gimnazială Nr. 33 Galați | GL_95 | director | 17.11.2021 | 10.10 | Sala 1 | DA | ||
213 | Școala Gimnazială Nr. 33 Galați | GL_129 | director adjunct | 17.11.2021 | 11.20 | Sala 1 | DA | ||
214 | Școala Gimnazială Nr. 33 Galați | GL_95 | director adjunct | 17.11.2021 | 12.30 | Sala 1 | DA | ||
215 | Școala Gimnazială Nr. 33 Galați | GL_129 | director | 17.11.2021 | 9.00 | Sala 1 | DA | ||
216 | Școala Gimnazială Nr. 5 Galați | GL_46 | director adjunct | 25.11.2021 | 10.10 | Sala 1 | DA | ||
217 | Școala Gimnazială Nr. 5 Galați | GL_47 | director adjunct | 25.11.2021 | 11.20 | Sala 1 | DA | ||
218 | Școala Gimnazială Nr. 5 Galați | GL_52 | director adjunct | 25.11.2021 | 12.30 | Sala 1 | DA | ||
219 | Școala Gimnazială Nr. 5 Galați | GL_168 | director | 25.11.2021 | 9.00 | Sala 1 | DA | ||
220 | Școala Gimnazială Nr. 7 Galați | GL_240 | director | 16.11.2021 | 10.10 | Sala 4 | DA | ||
221 | Școala Gimnazială Nr. 7 Galați | GL_08 | director | 16.11.2021 | 11.20 | Sala 4 | DA | ||
222 | Școala Gimnazială Nr. 7 Galați | GL_82 | director | 16.11.2021 | 12.30 | Sala 4 | DA | ||
223 | Școala Gimnazială Nr. 7 Galați | GL_52 | director | 16.11.2021 | 13.40 | Sala 4 | DA | ||
224 | Școala Gimnazială Nr. 7 Galați | ANASIA | SIMONA | director | 16.11.2021 | 9.00 | Sala 4 | NU | |
225 | Școala Gimnazială Nr. 7 Galați | GL_240 | director adjunct | 17.11.2021 | 10.10 | Sala 4 | DA | ||
226 | Școala Gimnazială Nr. 7 Galați | GL_82 | director adjunct | 17.11.2021 | 11.20 | Sala 4 | DA | ||
227 | Școala Gimnazială Nr. 7 Galați | GL_52 | director adjunct | 17.11.2021 | 12.30 | Sala 4 | DA | ||
228 | Școala Gimnazială Nr. 7 Galați | ANASIA | SIMONA | director adjunct | 17.11.2021 | 9.00 | Sala 4 | NU | |
229 | Școala Gimnazială Specială „Constantin Pufan” Galați | GL_04 | director | 22.11.2021 | 14.00 | Sala 2 | DA | ||
230 | Școala Profesională „Hortensia Papadat Bengescu” comuna Ivești | GL_114 | director | 17.11.2021 | 12.00 | Sala 2 | DA | ||
231 | Școala Profesională „Hortensia Papadat Bengescu” comuna Ivești | GL_114 | director adjunct | 17.11.2021 | 13.10 | Sala 2 | DA | ||
232 | Școala Profesională Specială „Emil Gârleanu” Galați | GL_72 | director | 22.11.2021 | 10.10 | Sala 2 | DA | ||
233 | Școala Profesională Specială „Emil Gârleanu” Galați | GL_72 | director adjunct | 22.11.2021 | 11.20 | Sala 2 | DA | ||
234 | Școala Profesională Specială „Emil Gârleanu” Galați | GL_221 | director | 22.11.2021 | 9.00 | Sala 2 | DA | ||
NOTĂ: În conformitate cu art. 12 din Procedura operațională privind organizarea, desfăşurarea și evaluarea probei de interviu din cadrul concursului pentru ocuparea funcțiilor vacante de director şi director adjunct din unitățile de învățământ preuniversitar de stat nr. 34362 / 25.10.202, comisia de evaluare a probei de interviu se întrunește cu aproximativ o oră înainte de începerea probei. | |||||||||
PREȘEDINTE COMISIE DE ORGANIZARE | |||||||||
INSPECTOR ȘCOLAR GENERAL | |||||||||
PROF. GINA BRÎNZAN |