MINISTERUL EDUCAȚIE NAȚIONALE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
INSPECTORATUL
ȘCOLAR JUDEȚEAN GALAȚI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LISTA
FINALĂ A CADRELOR DIDACTICE NETITULARE PROPUSE PENTRU A DEVENI TITULARE
ĪNCEPĀND |
|
CU 1 SEPTEMBRIE
2013, CONFORM ART. 253 DIN LEGEA NR. 1/2011, CU MODIFICĂRILE ȘI
COMPLETĂRILE ULTERIOARE |
|
Nr. Crt. |
Numele |
I |
Prenumele |
Disciplina
de concurs |
Unitatea
de īnvățămānt (indiferent de statutul juridic) |
Unitatea
de īnvățămānt cu statut juridic de care aparține |
Alte
unități de īnvățămānt |
NIVELUL |
Postul/catedra
pe care se propune titularizarea īn baza art. 253 |
Nr. ore
TC |
Nr. ore
CDS |
Viabilitatea
postului |
|
|
1 |
IORGOVAN |
I |
IONELA |
BIOLOGIE |
SCOALA
GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU", COMUNA COSMESTI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR. 1 FURCENII NOI |
GIMNAZIAL |
BIOLOGIE |
17 |
1 |
4 |
|
2 |
GOLEA |
I |
MARINELA |
CHIMIE |
SCOALA
GIMNAZIALA "GHEORGHE PETRASCU", LOCALITATEA TECUCI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA "NATALIA NEGRU", COMUNA BUCIUMENI, SCOALA GIMNAZIALA
"SMARANDA BRAIESCU", SAT HANTESTI, COMUNA BUCIUMENI |
GIMNAZIAL |
CHIMIE |
14 |
4 |
4 |
|
3 |
ICHIM |
I |
GETA
LILIANA |
CHIMIE |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI |
GIMNAZIAL |
CHIMIE |
14 |
4 |
4 |
|
4 |
CIRNICI |
M |
MIHAELA |
CHIMIE |
SCOALA
GIMNAZIALA "GHEORGHE POALELUNGI", COMUNA MASTACANI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.3, COMUNA MASTACANI, SCOALA GIMNAZIALA "MARIA GRECU",
SAT ODAIA MANOLACHE, COMUNA VANATORI |
GIMNAZIAL |
CHIMIE-FIZICĂ |
18 |
|
4 |
|
5 |
APOSTU |
S |
VASILE |
ECONOMIC,
ADMINISTRATIV, POSTA |
COLEGIUL
NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI |
|
|
LICEAL |
ECONOMIC,
ADMINISTRATIV, COMERT SI SERVICII / ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA |
18 |
|
4 |
|
6 |
RADU |
V |
CAMELIA |
ECONOMIE
SI EDUCATIE ANTREPRENORIALA |
COLEGIUL
TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI |
|
|
LICEAL |
ECONOMIE;
EDUCATIE ANTREPRENORIALA - ECONOMIE APLICATA |
18 |
|
4 |
|
7 |
POCRIS |
V |
CORINA |
ECONOMIE
SI EDUCATIE ANTREPRENORIALA |
COLEGIUL
NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI |
|
|
LICEAL |
ECONOMIE;
EDUCATIE ANTREPRENORIALA - ECONOMIE APLICATA |
18 |
|
4 |
|
8 |
MIHAI |
N |
GEANINA |
EDUCAȚIE
FIZICĂ ȘI SPORT |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI |
|
|
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
FIZICA SI SPORT |
18 |
|
4 |
|
9 |
BERBECI |
D |
OCTAVIAN |
EDUCATIE
FIZICA SI SPORT |
LICEUL
TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR |
|
|
LICEAL |
EDUCATIE
FIZICA SI SPORT |
18 |
|
4 |
|
10 |
CALINOV |
A |
CRISTINA |
EDUCAȚIE
FIZICĂ ȘI SPORT |
SCOALA
GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA |
|
|
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
FIZICA SI SPORT |
18 |
|
4 |
|
11 |
URSU |
G |
ALEXANDRU |
EDUCAȚIE
FIZICĂ ȘI SPORT |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.2, COMUNA INDEPENDENTA |
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
FIZICA SI SPORT |
18 |
|
4 |
|
12 |
SERAFINCEANU |
M |
REMUS |
EDUCAȚIE
FIZICĂ ȘI SPORT |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA |
|
|
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
FIZICA SI SPORT |
18 |
|
4 |
|
13 |
BUTUNOI |
S |
CRISTIAN
ALIN |
EDUCAȚIE
FIZICĂ ȘI SPORT |
SCOALA
GIMNAZIALA "MARIA GRECU", SAT ODAIA MANOLACHE, COMUNA VANATORI |
SCOALA
GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI |
|
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
FIZICA SI SPORT |
16 |
2 |
4 |
|
14 |
BEDREAGA |
M |
GEORGE
IULIAN |
EDUCAȚIE
FIZICĂ ȘI SPORT: FOTBAL |
LICEUL
CU PROGRAM SPORTIV, LOCALITATEA GALATI |
|
|
VOCATIONAL
LICEAL |
EDUCATIE
FIZICA SI SPORT: PREGATIRE SPORTIVA DE SPECIALITATE: FOTBAL |
18 |
|
4 |
|
15 |
ROSCA |
M |
DANIELA |
EDUCAȚIE
TEHNOLOGICĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI |
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
16 |
2 |
4 |
|
16 |
MANEA |
I |
MIHAELA |
EDUCAȚIE
TEHNOLOGICĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI |
|
COLEGIUL
NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI |
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
18 |
|
4 |
|
17 |
MELINTE |
V |
CORNELIA |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
SCOALA
GIMNAZIALA "GHEORGHE PETRASCU", LOCALITATEA TECUCI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI + SCOALA
GIMNAZIALA SPECIALA "CONSTANTIN PAUNESCU", LOCALITATEA TECUCI |
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
18 |
|
4 |
|
18 |
ISTRATE |
G |
FLORENTINA |
EDUCAȚIE
TEHNOLOGICĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA "ALEXEI MATEEVICI", COMUNA MOVILENI |
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
14 |
4 |
4 |
|
19 |
OANCA |
V |
CARMEN |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA+SCOALA GIMNAZIALA "NEGOITA DANAILA",
SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI |
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
16 |
2 |
4 |
|
20 |
BOGHINA |
M |
ELENA
IULIA |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
SCOALA
GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI, SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA
FARTANESTI, SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT VIILE, COMUNA FARTANESTI |
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
18 |
|
4 |
|
21 |
POSTOLACHI |
G |
EMILIA
VIORICA |
EDUCAȚIE
TEHNOLOGICĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI, SCOALA
GIMNAZIALA "TUDOR PAMFILE", COMUNA TEPU |
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
18 |
|
4 |
|
22 |
DRUȚĂ |
D |
DORINA |
EDUCAȚIE
TEHNOLOGICĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.2, COMUNA INDEPENDENTA, SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE
LUCHIAN", COMUNA PISCU, SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE",
COMUNA PISCU |
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
18 |
|
4 |
|
23 |
POTIRNICHE |
V |
SAFTICA |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
SCOALA
GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU", COMUNA COSMESTI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, SAT COASTA LUPEI, COMUNA NICORESTI, SCOALA GIMNAZIALA NR.1,
COMUNA POIANA |
GIMNAZIAL |
EDUCATIE
TEHNOLOGICA |
15 |
3 |
4 |
|
24 |
HURDUC |
G |
CRINA
CARMEN |
EDUCATOARE |
GRADINITA
CU PROGRAM NORMAL "MUGUREL", LOCALITATEA GALATI |
GRADINITA
CU PROGRAM PRELUNGIT "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI |
|
PRESCOLAR |
EDUCATOARE |
25 |
|
4 |
|
25 |
MUSCA |
T |
MIHAELA
NICOLETA |
EDUCATOARE |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.16, LOCALITATEA GALATI |
|
|
PRESCOLAR |
EDUCATOARE |
25 |
|
4 |
|
26 |
DRAGOMIR |
E |
ANDA
MIHAELA |
EDUCATOARE |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BANEASA |
|
|
PRESCOLAR |
EDUCATOARE |
25 |
|
4 |
|
27 |
TOADER |
D |
MIRELA |
EDUCATOARE |
GRADINITA
CU PROGRAM PRELUNGIT "STEP BY STEP", LOCALITATEA GALATI |
|
|
PRESCOLAR |
EDUCATOARE |
25 |
|
4 |
|
28 |
PRICOPE |
T |
DANUTA |
EDUCATOARE |
GRADINITA
CU PROGRAM NORMAL NR.1, COMUNA BRAHASESTI |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI |
|
PRESCOLAR |
EDUCATOARE |
25 |
|
4 |
|
29 |
GANEA |
M |
MARICEL |
FILOSOFIE
SI LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE |
COLEGIUL
ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", LOCALITATEA GALATI |
|
|
LICEAL |
FILOSOFIE;
LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE |
18 |
|
4 |
|
30 |
NEGRU |
M |
ADRIAN
EUGEN |
FIZICĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI |
GIMNAZIAL |
FIZICA |
18 |
|
4 |
|
31 |
TOMOZEI |
G |
ALINA
IZABELA |
GEOGRAFIE |
LICEUL
TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI |
|
|
LICEAL |
GEOGRAFIE |
18 |
|
4 |
|
32 |
IFRIM |
A |
GABRIELA |
GEOGRAFIE |
LICEUL
TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD, SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA
COROD |
LICEAL |
GEOGRAFIE |
18 |
|
4 |
|
33 |
STEFAN |
I |
IONELIA |
GEOGRAFIE |
LICEUL
TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI |
|
|
LICEAL |
GEOGRAFIE |
18 |
|
4 |
|
34 |
RADUCAN |
M |
ANITA |
GEOGRAFIE |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA |
|
SCOALA
GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA, SCOALA GIMNAZIALA
"GHEORGHE POALELUNGI", COMUNA MASTACANI |
GIMNAZIAL |
GEOGRAFIE |
17 |
1 |
4 |
|
35 |
DRAGOMIR |
G |
SIMONA |
GEOGRAFIE |
SCOALA
GIMNAZIALA "GABRIEL DRAGAN", COMUNA NICORESTI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, SAT COASTA LUPEI, COMUNA NICORESTI |
GIMNAZIAL |
GEOGRAFIE-ISTORIE |
15 |
3 |
4 |
|
36 |
GINGHINA |
C |
CATALINA |
GEOGRAFIE |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FOLTESTI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, SAT STOICANI, COMUNA FOLTESTI |
GIMNAZIAL |
GEOGRAFIE-LIMBA
ȘI LITERATURA ENGLEZĂ |
14 |
4 |
4 |
|
37 |
GHERASIM |
M |
LOREDANA
VALENTINA |
ĪNVĂȚĂTOR |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.16, LOCALITATEA GALATI |
|
|
PRIMAR |
ĪNVĂȚĂTOR |
18 |
|
4 |
|
38 |
POPA |
M |
TINCUTA |
ĪNVĂȚĂTOR |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALENI |
|
|
PRIMAR |
ĪNVĂȚĂTOR |
18 |
|
4 |
|
39 |
CAPATAN |
D |
DANIELA |
ĪNVĂȚĂTOR |
SCOALA
GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI |
|
|
PRIMAR |
ĪNVĂȚĂTOR |
18 |
|
4 |
|
40 |
PALADE |
G |
VASILICA |
ĪNVĂȚĂTOR |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA JORASTI |
|
|
PRIMAR |
ĪNVĂȚĂTOR |
18 |
|
4 |
|
41 |
DINU |
O |
LIVIEA |
ĪNVĂȚĂTOR |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALENI |
|
|
PRIMAR |
ĪNVĂȚĂTOR |
18 |
|
4 |
|
42 |
COJOCARU |
R |
IONICA |
ĪNVĂȚĂTOR |
SCOALA
GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI |
|
|
PRIMAR |
ĪNVĂȚĂTOR |
18 |
|
4 |
|
43 |
VRABIE |
N |
STEFAN
OVIDIU |
ISTORIE |
SCOALA
GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA "GABRIEL DRAGAN", COMUNA NICORESTI |
GIMNAZIAL |
ISTORIE |
18 |
|
4 |
|
44 |
PAIU |
D |
GABRIELA |
ISTORIE |
SCOALA
GIMNAZIALA "GHEORGHE PETRASCU", LOCALITATEA TECUCI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA "NATALIA NEGRU", COMUNA BUCIUMENI |
GIMNAZIAL |
ISTORIE |
16 |
2 |
4 |
|
45 |
BOTEZATU |
I |
DANIEL |
ISTORIE |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PRIPONESTI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, SAT CIORASTI, COMUNA PRIPONESTI |
GIMNAZIAL |
ISTORIE |
14 |
4 |
4 |
|
46 |
CAPOTA |
T |
COSTEL |
ISTORIE |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD |
LICEUL
TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD |
GIMNAZIAL |
ISTORIE |
15 |
3 |
4 |
|
47 |
BANUC |
Z |
VIOREL |
ISTORIE |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, SAT SLIVNA, COMUNA BERESTI-MERIA |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, SAT PLESA, COMUNA BERESTI-MERIA |
GIMNAZIAL |
ISTORIE |
14 |
4 |
4 |
|
48 |
SASU |
P |
LAURA
CRISTINA |
LIMBA
ENGLEZA |
LICEUL
TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR |
|
|
LICEAL |
LIMBA
ENGLEZA |
18 |
|
4 |
|
49 |
MIHALCEA |
S |
GINA |
LIMBA
ENGLEZA |
LICEUL
TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR |
|
|
LICEAL |
LIMBA
ENGLEZA |
18 |
|
4 |
|
50 |
BODEA |
G |
ANCA
MARIA |
LIMBA
ENGLEZA |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALASESTI |
|
|
GIMNAZIAL |
LIMBA
ENGLEZA |
18 |
|
4 |
|
51 |
DUMITRACHE |
V |
GEORGIANA |
LIMBA
ȘI LITERATURA ROMĀNĂ |
LICEUL
TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR |
|
|
LICEAL |
LIMBA
SI LITERATURA ROMANA |
18 |
|
4 |
|
52 |
OBREJA |
I |
ELENA |
LIMBA
ȘI LITERATURA ROMĀNĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, SAT BALINTESTI, COMUNA BERESTI-MERIA |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, SAT SLIVNA, COMUNA BERESTI-MERIA |
|
GIMNAZIAL |
LIMBA
SI LITERATURA ROMANA |
18 |
|
4 |
|
53 |
COZMA |
G |
MONICA
GEORGIANA |
LIMBA
ȘI LITERATURA ROMĀNĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA |
|
|
GIMNAZIAL |
LIMBA
SI LITERATURA ROMANA |
18 |
|
4 |
|
54 |
GRADINA |
I |
MARIUS
COSTEL |
LIMBA
ȘI LITERATURA ROMĀNĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGUSENI |
|
|
GIMNAZIAL |
LIMBA
SI LITERATURA ROMANA |
17 |
1 |
4 |
|
55 |
MARIN |
S |
MARINA
MIRABELA |
LIMBA
ȘI LITERATURA ROMĀNĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA VARLEZI |
|
|
GIMNAZIAL |
LIMBA
SI LITERATURA ROMANA |
18 |
|
4 |
|
56 |
CALUGARU |
D |
MIRELA |
LIMBA
ȘI LITERATURA ROMĀNĂ |
LICEUL
TEHNOLOGIC "SIMION MEHEDINTI", LOCALITATEA GALATI |
|
|
LICEAL |
LIMBA
SI LITERATURA ROMANA |
16 |
|
4 |
|
57 |
AMARICAI |
M |
MARIOARA |
LIMBA
ȘI LITERATURA ROMĀNĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU", COMUNA COSMESTI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR. 1 FURCENII VECHI, SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 FURCENII NOI |
GIMNAZIAL |
LIMBA
SI LITERATURA ROMANA - LIMBA ENGLEZA |
17 |
1 |
4 |
|
58 |
CHIHAIA |
I |
CERASELA |
LIMBA
ȘI LITERATURA ROMĀNĂ |
LICEUL
TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR |
|
|
LICEAL |
LIMBA
SI LITERATURA ROMANA - LIMBA FRANCEZA |
18 |
|
4 |
|
59 |
VOEVITCA |
C |
ALINA
PAULA |
LIMBA
ȘI LITERATURA ROMĀNĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU", COMUNA COSMESTI |
|
|
GIMNAZIAL |
LIMBA
SI LITERATURA ROMANA - LIMBA FRANCEZA |
17 |
1 |
4 |
|
60 |
GORIE |
M |
NICOLETA |
MATEMATICĂ |
LICEUL
TEHNOLOGIC "HORTENSIA PAPADAT BENGESCU", COMUNA IVESTI |
|
|
LICEAL |
MATEMATICA |
18 |
|
4 |
|
61 |
BLUMER |
C |
VIOLETA |
MECANICĂ |
COLEGIUL
TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI |
|
|
LICEAL |
MECANICĂ
/ MECANICĂ |
18 |
|
4 |
|
62 |
OBOROCEANU |
G |
MARIA |
MECANICĂ |
LICEUL
TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI |
|
|
LICEAL |
MECANICĂ
/ MECANICĂ |
18 |
|
4 |
|
63 |
MALCEA |
T |
DORIN
LIVIU |
MECANICĂ |
LICEUL
TEHNOLOGIC "SIMION MEHEDINTI", LOCALITATEA GALATI |
|
|
LICEAL |
MECANICĂ
/ MECANICĂ |
16 |
|
4 |
|
64 |
CHIRICA |
I |
DANIELA |
MECANICĂ |
LICEUL
TEHNOLOGIC "SIMION MEHEDINTI", LOCALITATEA GALATI |
|
|
LICEAL |
MECANICĂ
/ MECANICĂ |
16 |
|
4 |
|
65 |
BRUMAR |
D |
MIHAELA |
ARTE
VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA / ARHITECTU-RA) |
PALATUL
COPIILOR SI ELEVILOR GALATI |
|
|
PALATELE
COPIILOR |
PICTURA
/ DESEN |
18 |
|
4 |
|
66 |
PLETEA |
S |
MARIA |
ALIMENTATIE
PUBLICA (MAISTRI INSTRUC-TORI) |
COLEGIUL
DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI |
|
|
LICEAL |
PREGATIRE
- INSTRUIRE PRACTICA (ALIMENTATIE PUBLICA SI TURISM / ALIMENTATIE PUBLICA) |
24 |
|
4 |
|
67 |
GRIGORE |
C |
IULIANA |
ALIMENTATIE
PUBLICA (MAISTRI INSTRUC-TORI) |
LICEUL
TEHNOLOGIC "SIMION MEHEDINTI", LOCALITATEA GALATI |
|
|
LICEAL |
PREGATIRE
- INSTRUIRE PRACTICA (ALIMENTATIE PUBLICA SI TURISM / ALIMENTATIE PUBLICA) |
20 |
|
4 |
|
68 |
STEFAN |
A |
VIOREL |
MECANICA
(MAISTRI INSTRUCTORI) |
LICEUL
TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA |
|
|
LICEAL |
PREGATIRE
- INSTRUIRE PRACTICA (MECANICA) |
24 |
|
4 |
|
69 |
BUTNARASU |
C |
CONSTANTA
CAMELIA |
RELIGIE
ORTODOXĂ |
LICEUL
TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA |
LICEAL |
RELIGIE
ORTODOXA |
18 |
|
4 |
|
70 |
BRUDAR |
M |
EMANUELA
VASILICA |
RELIGIE
ORTODOXĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA SPECIALA "CONSTANTIN PUFAN", LOCALITATEA GALATI |
|
|
SPECIAL
(DEFICIENTE MODERATE SAU USOARE) |
RELIGIE
ORTODOXA |
16 |
|
4 |
|
71 |
SPATARIU |
N |
GEANINA
FLORINA |
RELIGIE
ORTODOXĂ |
SCOALA
GIMNAZIALA "NEGOITA DANAILA", SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI |
|
SCOALA
GIMNAZIALA NR.1, SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI |
GIMNAZIAL |
RELIGIE
ORTODOXA-LIMBA ENGLEZA |
18 |
|
4 |
|
72 |
BEJENARU |
G |
ELENA |
INFORMATICA
SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI |
LICEUL
TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA |
|
|
LICEAL |
TEHNOLOGIA
INFORMATIEI SI A COMUNICATIILOR |
18 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|